Бельото отвън

  • 44 874
  • 869
# 660

Не е Торп, Мадам, друг от австралийските рекордьори е- Иймън Съливан. Торп и в най-крехките си години от олимпиадата в Сидни не е имал толкова слабо тяло. Ето ги и двамата заедно.
Между другото- Торп е най-любимият ми олимпиец евър, уникален шампион беше Heart Eyes

Спомням си че им изпочупи рекордите в плуването  Grinning Малко носът му идва вповече, ама то на това тяло не се забелязва особено  Heart Eyes

Чакам с нетърпение да започне плуването, скачането от кула, харесвам плуването като спорт  Grinning

Виж целия пост
# 661
Плуването почна вече, по-рано днес. Бавни са без целите костюми, но пък колко е гот да гледаш повечко гола кожа... Mr. Green
Виж целия пост
# 662
Чак такава научна класификация на гащи не мога да правя.

Ох, добре. Simple Smile))))) Просто живея в страна, в чийто език тези думи се използват и си имат значение. Какво да направя като ги знам? Laughing Все едно аз да ти ехиднича, че правиш разлика между боксерки и слипове, вместо да ги наричаш "мъжки гащи".
Виж целия пост
# 663
Къде ви оставих, къде ви заварвам hahaha
Сериозно ли ви харесват бабанковците от началото на страницата Shocked?

отвратителни са ми такива мъже... мазни някакви...
Виж целия пост
# 664
Намазан с плажно масло е мазничък , да.
Но и с мазни ръце държи добре да ти кажа  Wink Сигурно защото подкожна мазнина няма много...
Виж целия пост
# 665
ъъъъ, хич да не ме пипа, благодаря!
Виж целия пост
# 666
хаха, той и не предлага  Wink
Виж целия пост
# 667
Голяма загуба за Ваня, милата тя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
тиам са напия от мъка!
Виж целия пост
# 669
На мен пък мъжот на Веси ми харесва много. Таман такива ги харча- мургавки и по- якички. Тез миловидни аватарски муцунки не ми харесват, ама хич.
Виж целия пост
# 670
Е каква загуба...Първо се печели,след това се губи. Wink
Темата е за гащи и хубави дупета и фигури.За това показах снимки.Но всеки с вижданията си.Не разбирам само как на хубавото някои не могат да кажат с ръка на сърце ,че си е хубаво. Whistling
Все едно да кажем , че дупето с жартиерите по-назад е бяло и дебело.Simple SmileНаправо смях.
Виж целия пост
# 671
то хубу, че сме с различни вусове! Иначе... всичкото мъжоря щеше да затъне в оскубана перушина!

Весе, красотата е субективно понятие, надявам се разбираш.
Виж целия пост
# 672
Няма да кажа с ръка на сърце какво мисля, защото просто ще има обидени, а няма смисъл.  Hug
Виж целия пост
# 673
тиам са напия от мъка!
Само си търсиш причини да пиянстваш, признай си hahaha

Весе, хубавото за некои не е хубаво за други, представи си иначе колко самотници щеше да има по белия свят Hug
Виж целия пост
# 674
Чак такава научна класификация на гащи не мога да правя.

Ох, добре. Simple Smile))))) Просто живея в страна, в чийто език тези думи се използват и си имат значение. Какво да направя като ги знам? Laughing Все едно аз да ти ехиднича, че правиш разлика между боксерки и слипове, вместо да ги наричаш "мъжки гащи".
О, извинете, не знаех, че ви е толкова важно. Sunglasses
Кой пък ти ехидничи, не разбрах. Аз помислих, че питаш, пък то сме били на изпит по езика на страната, в която живееш. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия