ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012 - 2

  • 24 514
  • 728
# 450
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
Грешка, мъжете почват Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
tooth tooth

Спортната гимнастика отпада, не знам защо беше в програмата Ралица. newsm78
Виж целия пост
# 452
Бебе, ти си готова на линия, гледам Laughing. Седма серия гледаме, да знаеш Wink
Виж целия пост
# 453
Бебе, ти си готова на линия, гледам Laughing. Седма серия гледаме, да знаеш Wink
smile3521
Виж целия пост
# 454
Ауу, дори и бавните колко са бързи #Crazy
Виж целия пост
# 455
Лошо, много лошо Confused
Виж целия пост
# 456
Този Сиело ми е противен. Sick

"Мегагнусният" 4-ти. Confused
Виж целия пост
# 457
Оххх, последен влезе Иймън в полуфиналите. Какво слабо плуване, да се засрами Close
А Сиело е същото жувотно, както обикновена, пфу Sick
Виж целия пост
# 458
Ване   bouquet  bouquet  bouquet

Ох нашия не успя да задържи щангата  Confused

 Confused
Виж целия пост
# 459
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
Грешка, мъжете почват Heart Eyes
Най-вълнуващото днес : 13:30 часа, Волейбол: България - Австралия
Виж целия пост
# 460
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
Грешка, мъжете почват Heart Eyes
Най-вълнуващото днес : 13:30 часа, Волейбол: България - Австралия


Мача е отложен, но не мога да разбера за колко часа - http://www.london2012.com/volleyball/event/men/.

Като гледам резултата на мача Сърбия - Германия най-вроятно ще играят и 5-ти гейм... Да не би нашите да играят в същата зала  newsm78?
Виж целия пост
# 461

Мача е отложен, но не мога да разбера за колко часа - http://www.london2012.com/volleyball/event/men/.

Като гледам резултата на мача Сърбия - Германия най-вроятно ще играят и 5-ти гейм... Да не би нашите да играят в същата зала  newsm78?

Да, ако има тайбрек този мач може да иде поне до 14ч.......И после да се освободи терена за нашите.....
Виж целия пост
# 462

Мача е отложен, но не мога да разбера за колко часа - http://www.london2012.com/volleyball/event/men/.

Като гледам резултата на мача Сърбия - Германия най-вроятно ще играят и 5-ти гейм... Да не би нашите да играят в същата зала  newsm78?

Да, ако има тайбрек този мач може да иде поне до 14ч.......И после да се освободи терена за нашите.....
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
Грешка, мъжете почват Heart Eyes
Най-вълнуващото днес : 13:30 часа, Волейбол: България - Австралия


Мача е отложен, но не мога да разбера за колко часа -
http://www.london2012.com/volleyball/event/men/.



Като гледам резултата на мача Сърбия - Германия най-вроятно ще играят и 5-ти гейм... Да не би нашите да играят в същата зала  newsm78?
Пфф, започват с женските плувания, отново Tired
Грешка, мъжете почват Heart Eyes
Най-вълнуващото днес : 13:30 часа, Волейбол: България - Австралия


Мача е отложен, но не мога да разбера за колко часа - http://www.london2012.com/volleyball/event/men/.

Като гледам резултата на мача Сърбия - Германия най-вроятно ще играят и 5-ти гейм... Да не би нашите да играят в същата зала  newsm78?

Да, мачовете са в една зала.
Виж целия пост
# 463
Нашата плувкиня доста изостана, лошо представяне. 8-ма завърши.
Виж целия пост
# 464
Йордан Йовчев, отбора по волейбол, Станка Златева, боксьорите
Изключете, че ще имаме успех в друг спорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия