БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 330
Добре дошла Светле в групата на ко-ко-ко кокошките Grinning
Виж целия пост
# 331
Дайте линк за кокошарника
Виж целия пост
# 332
Добро утро!Как са малчуганите наспахте ли се?Времето е лошо какво ще правите днес?
Виж целия пост
# 333
Дайте линк за кокошарника

и на мен ако може, ко-ко-ко  Crazy
Виж целия пост
# 334
И аз чакам за кокошарника Flutter
Виж целия пост
# 335
Времето е лошо какво ще правите днес?
Аз сложих да готвя, вардя момчетата да не се избият , и ще правя опити до утре да оздравея че не ми се ще с тази хрема да започнем учебната година  Cry
Виж целия пост
# 336
Трябва да чистя и готвя, мислех да изведа децата навън и да идем пеша до МОЛ-а.Ама с последното май ще се разминем Rolling Eyes
J_M_M , оздравявай, утре да си ОК Hug
Виж целия пост
# 337
J_M_M Добре си направила.Дано се оправиш че лошо иначе.На вън пак заваля.Лошото е че аз имам ядене даже две,няма да готвя.Малката си играе в кошарата,таткото го няма....И на мен какво ми остава???Бгмама и Фейсбук  и ТВ Joy Мисля едно кексче да врътна поне да мине малко време...Или да взема някоя плетка....
Виж целия пост
# 338
Ние излизах ме, заваля ни дъжда и се прибрах ме, без цветя, по-късно ще ида да купувам.
Виж целия пост
# 339
И ние излязохме до Морската градина уж, ама ни заваля и не можете да се сетите къде отидохме...В Молаааа. Аман. Цяла зима ще се ходи доста  често там.
Обаче ей, опасни сте. Капна малко дъжд, духна вятър и се разписахте из фейсбук и бг-мама Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Ние излязохме малко и после тати и бебе спяха, а мама ши гоблен. Сега пак се приготвям за хайманосване, че голяма скука вкъщи.  Tired
Виж целия пост
# 341
При нас е обратно тати спи а малката беснее не и се спи въобще.А аз като гледам май никъде няма да ходим днес.Ту вали ту пече страшно време.
Виж целия пост
# 342
Ние излязохме малко и после тати и бебе спяха, а мама ши гоблен. Сега пак се приготвям за хайманосване, че голяма скука вкъщи.  Tired
Нели,кой гоблен шиеш?
Виж целия пост
# 343
Ние излязохме малко и после тати и бебе спяха, а мама ши гоблен. Сега пак се приготвям за хайманосване, че голяма скука вкъщи.  Tired
Нели,кой гоблен шиеш?
Ето този, първия ми е и се надявам до сватбата на щерката да е готов, че го глася за подарък   Joy
Виж целия пост
# 344
 Имам 3 опита да седна и да шия гоблен и 4-ти няма да има. На 3-тата минута се откавам, не е за нервни хора работа това  Naughty
  Аз днес си преодолях мързела, сготвих, изчистих, напазарувах, спретнах тоалетите за утре  Mr. Green
   И за втори път за последните 4 дни осъзнах колко зъл, нечестен, жесток и отвратителен може да бъде живота, когато реши  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия