БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 495
няма страшно,то още нищо не си изпуснала,но се надявам все пак да се организираме
за сега сме 3 сигурни
И аз,и аз  Mr. Green
4-ри  Party

Пак ли за безалкохолни и висококалорични срещи пишете?! Я го дайте по-сериозно малко.  Wine Glass

Този път може да им сменим местата с високоалкохолни питиета и нискокалорични салати  Joy
Виж целия пост
# 496
Здравейте!
Записвам се при вас   bouquet
И аз съм в Бургас, живея в Лазур и имам една малка принцеса ,родена на 12.09.2012 г Simple Smile
Виж целия пост
# 497
И аз съм за срещата
Виж целия пост
# 498
няма страшно,то още нищо не си изпуснала,но се надявам все пак да се организираме
за сега сме 3 сигурни
И аз,и аз  Mr. Green
Еееее Миме много няма ли да ти стане  Crazy майтап, майтап......аз съм от колебаещите се, че на моя мъж много не му се нравят вечерни излизания по женски  Whistling пък аз как ги обичам.
Виж целия пост
# 499
Дайте нещо сериозно да се уговорим. Да кажем дата, час и място. Един по-свободен ще запази някъде маса. И който може - ще дойде. То е ясно, че няма да успеем всички, но поне повечето...
Виж целия пост
# 500
Аз няма да дойда.
В последно време не мога да се впиша в никакви големи мероприятия, групи, общности. Може би съм непоносима.
Другият вариант е групите с майки с бебета да не ми понасят,но едва ли е това .  Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Другият вариант е групите с майки с бебета да не ми понасят,но едва ли е това .  Simple Smile
Ми те са си абсолютно непоносими.  Sick
Виж целия пост
# 502
 Искам бутон like и тук пък  Crossing Arms

 
Виж целия пост
# 503
Искам бутон like и тук пък  Crossing Arms

 
Ха ха ха аз даже го търся понякога  Grinning
Виж целия пост
# 504
Искам бутон like и тук пък  Crossing Arms

 
Ха ха ха аз даже го търся понякога  Grinning

Значи не съм сама.  Joy Flutter
Виж целия пост
# 505
Дайте нещо сериозно да се уговорим. Да кажем дата, час и място. Един по-свободен ще запази някъде маса. И който може - ще дойде. То е ясно, че няма да успеем всички, но поне повечето...
Петък или събота-предпочитания  newsm78
Виж целия пост
# 506
Здравейте!
Пиша ви с молба за съдействие Simple Smile Разбрах, че имало в Бургас печатно студио за изработка на визитки, които били 1000 бр. за 30 лв. Имате ли представа дали това е така, и ако някой е запознат, може ли да ми дадете някакви координати? Много благодаря   bouquet Hug
Виж целия пост
# 507
Здравейте!
Пиша ви с молба за съдействие Simple Smile Разбрах, че имало в Бургас печатно студио за изработка на визитки, които били 1000 бр. за 30 лв. Имате ли представа дали това е така, и ако някой е запознат, може ли да ми дадете някакви координати? Много благодаря   bouquet Hug
във фотото на Пикадили също правят визитки
Виж целия пост
# 508
 Във фотото на Пикадили силно ме съмнява да направят 1000 визитки за 30лв предвид, че ми взеха 2лв за една страница на цветен принтер. Визитки съм правила в "Ирис" до Малибу, не бяха скъпи, но беше истинска мъка докато се разберем със служителката какво точно искаме. И зад съда в блока между Пиротска и Гурко има едно студио. Там бяхме доволни от визитките, които направиха, но не помня цени и беше отдавна.
Виж целия пост
# 509
В Дигитал правят всякакви рекламни материали, в т.ч. визитки, но такава цена нямат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия