Любовник?

  • 135 909
  • 2 426
# 180
Аз и друг път съм споменавала в други изневерни дискусии  Laughing , но има един филм - изключително показателен по темата: "Изневяра" с Ричърд Гиър, Даян Лейн и Оливие Мартинес. Ей така точна картинка - отегчена съпруга на добър съпруг и баща, залитнала по чаровен млад мъж. Класика! Сцените с любовника са много силни и илюстрират точно тази страст, за коята се чурулика в темата. Но до какво води понякога това отдаване...

Ако има отдаване – друга бира, тук говорим за самото чукане само   Wink
Има и друг момент обаче – ако тов астане продължително и редовно – вече си става връзка и там чувствата натежават и е възможно да стане мазало. То затова всеки трябва да си знае границата...във  всичко   
Виж целия пост
# 181
Гледала съм го-не ми е сред фаворитите Peace
Малко порнографско и първично.Не всеки има нужда точо от това/както споменах и в по-преден пост/
Виж целия пост
# 182
А Любовникът на лейди Чатърли чели ли сте?
Виж целия пост
# 183
е, кой ли не го е чел! Сега ми се струва доста тъпо четиво, но в зората на демокрацията беше хит.
Виж целия пост
# 184
е, кой ли не го е чел! Сега ми се струва доста тъпо четиво, но в зората на демокрацията беше хит.

Зависи, Анди - от възрастта също  Sunglasses
Виж целия пост
# 185
Аз и друг път съм споменавала в други изневерни дискусии  Laughing , но има един филм - изключително показателен по темата: "Изневяра" с Ричърд Гиър, Даян Лейн и Оливие Мартинес. Ей така точна картинка - отегчена съпруга на добър съпруг и баща, залитнала по чаровен млад мъж. Класика! Сцените с любовника са много силни и илюстрират точно тази страст, за коята се чурулика в темата. Но до какво води понякога това отдаване...

Там нещата се развиха в крайност, която е по-скоро изключение за средностатистическия човек, увлечен в извънбрачни авантюри.

Извънбрачен секс е имало, има и ще има. Не всеки сполучва в любовта, не всеки е моногамен във връзки и не всеки устоява лесно на изкушения...
Виж целия пост
# 186
Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.
Виж целия пост
# 187
А, брой ли се 15 годишна тайна телефонна любов, без срещи и други интимности, чисто платоническа?
Виж целия пост
# 188
Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.

О, аз те разбирам идеално. Wink
Виж целия пост
# 189


vili, да така е! Но вече съвместяваш изследването на Любовника със  семейните задължения: щото там пред новия не мож' се явиш неглиже / космясала, без прическа, дрешки/ .
Докато пред Милото можеш да си ходиш и по гащи или с косми на един ден, несресана... Дааа  Laughing


Те тия неща, като се правят за любовник, даже са възбуждащи, защото тръпнеш в очакване.
Едва ли тежат.


аха, аха Grinning, вярно е Simple Smile

колко мързелив народ само Simple Smile

за такива неща, никакъв мързел не е оправдан, я да видя някоя на 60 как тича при л1бовника, човек когато е млад, ако не се наживее - кога Grinning

Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.

О, аз те разбирам идеално. Wink

и аз разбирам Grinning
Виж целия пост
# 190
Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.

Именно де, Вилико. И аз това ти казвах, а ти рипаш ли, рипаш. Малко като с цигарите е- хубаво ти е като пушиш, но усещаш, че вредят. Въпросът е в усещането, което да дойде навреме. Инак ще си скачаш от цвят на цвят за да не ти е сиво и така, докато можеш, т.е. има с кого. Приеми го не насочено конкретно към теб.
Накратко- аз чудесно, чудесно те разбирам.

А че извънбрачните връзки са най-добрата спа-терапия, е доказано отдавна.
Виж целия пост
# 191
А, брой ли се 15 годишна тайна телефонна любов, без срещи и други интимности, чисто платоническа?
Без нито една среща очи в очи? Аз бих го броила точно толкова колкото и гледането на любим филм.
Виж целия пост
# 192
Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.
Много близък човек е точно такъв,и отърване няма от това.Вече мина 60те,а още не се е спрял.
Виж целия пост
# 193
Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.

Именно де, Вилико. И аз това ти казвах, а ти рипаш ли, рипаш. Малко като с цигарите е- хубаво ти е като пушиш, но усещаш, че вредят. Въпросът е в усещането, което да дойде навреме. Инак ще си скачаш от цвят на цвят за да не ти е сиво и така, докато можеш, т.е. има с кого. Приеми го не насочено конкретно към теб.
Накратко- аз чудесно, чудесно те разбирам.

А че извънбрачните връзки са най-добрата спа-терапия, е доказано отдавна.

 newsm78 Ти сега отиде в другата крайност сякаш...

Не е само до това да устоиш - има хора, чиято природа е такава и самите си го търсят и не могат - без тази тръпка, иначе някак им става сиво. Знам, че трудно ще се разбере тук, във форума - но е факт.
Много близък човек е точно такъв,и отърване няма от това.Вече мина 60те,а още не се е спрял.

Мда, и аз имам такъв роднина, обича жена си - не може да си представи живота без нея, но кръшка постоянно - дълги връзки, къси - всякакви.
Виж целия пост
# 194
Ехеее, докъде стигнахме. Mr. Green Рядко някоя изневяра завършва с убийство  baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия