ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 90
Ха дано и Русия изметем така!  Crazy
На олимпиада всичко е възможно!
Виж целия пост
# 91
Пък няма да ви пусна Преслава, и да искате........

Благодаря,че бяхме заедно, лека нощ!

Утре ни очаква: борба - Станка с танка Heart Eyes; скок на височина - Венелина Венева; художествена гимнастика - Силвия Митева. Flutter

  bouquet Дано радостта ни от сега се запази и в по-късните часове на днешния ден........
Виж целия пост
# 92
Два коментара, които много ме разсмяха:

Цитат
Евала на германците, че на третия гейм не ревнаха.

Цитат
Абе като се поздравяваха накрая номер 6 от техните нещо взе да си бърше лицето...

 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 93
KiА, много те моля да не гледаш полуфинала и финала  Laughing.
Големи са нашите, имаме златен отбор. Каквото и да стане с Русия, в най-лошия случай сме четвърти. Не знам дали въобще осъзнаваме какво постижение е да се бориш за олимпийски медал в колективен спорт.
Виж целия пост
# 94
На 10-ти играят
България - Русия
Бразилия - Италия

двата отбора, които паднат, не остават ли да се борят за бронза и 4-то място?
Дефакто ако паднем от Русия (пепел ми на устата и пръстите), има възможност да играем с/у Италия или Бразилия за бронз.
Не е ли така?
За мен нашите момчета заслужават златото. Честно, пълнят ми душата и очите. Толкова добър отбор са!
Виж целия пост
# 95
MementoMori, точно така. Peace
Виж целия пост
# 96
Пък няма да ви пусна Преслава, и да искате........

Благодаря,че бяхме заедно, лека нощ!
Дано радостта ни от сега се запази и в по-късните часове на днешния ден........

Благодаря за темата, маме  Hug Лека и дано..  Simple Smile
Остави тая Преслава, малко класика с непреходният Фреди ще е баш в тон с победата тази вечер ..  Grinning
Да не ги урочасам пу пу..  Mr. Green
We Are The Champions

П.П Кълна се няма да гледам.  Embarassed  Съвсем отговорно го казвам..  Mr. Green
Виж целия пост
# 97
И аз съм тук Grinning Мерси за темата Hug
Така се зарадвах за нашите момчета! Браво! Утре ще си дръпна мача да го изгледам. Grinning
Виж целия пост
# 98
Не гледах мача с Германия от суеверие да не паднем. Цяла нощ се пробуждах и се чудех какво ли се е случило. Simple Smile Прекрасни новини от Лондон! От тук нататък каквото и да стане няма значение. Но ако вземем медал ще бъде велико.  bouquet

Казах, че след големите скандали идват големите успехи. Колкото и парадоксално да звучи. Спомням си, че най-големият успех на българският футбол на световното 1994 пак беше свързан със скандали преди заминаването.  #Crazy
Виж целия пост
# 99
Урааааа! Браво на нашите!

Аз да казвам ли как проспах тая радост...


Успех на художествените ни гимнастички! Данооооооо мога да ги гледам.
Виж целия пост
# 100
От вас разбирам за хубавата новина Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 101
 bg bg Българи юнаци ...
Събудих се с хубава новина ...  Party Party
Дано втория ни медал е техен , напук на предварителните прогнози  bg
Виж целия пост
# 102
И аз не гледах мача, но се радвам на хубавите новини.  Grinning Хайде, успех на нашите и в другите мачове!
Виж целия пост
# 103
И аз не гледах мача  Embarassed
Но се просълзих от новината.
Снимките на нашия отбор са най-споделяните във ФБ!
Стискам палци на Станка и на художествените ни гимнастички!
Виж целия пост
# 104
И аз не гледах мача от суеверие. Сутринта подскочих от радост. Още два мача ще се радваме на нашите герои. Златните медали ми се струват съвсем подходящи като награда за тези великолепни волейболисти.  bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия