Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 285
... Как да си проверявате кърмата дали е хранителна, изцедете малко кърма в лъжичка и изсипете една капка кърма на нокътя на палеца си ако капката кърма потече, значи кърмата ви е рядка и не е хранителна, ако капката не се разтече ами си остане цяла на нокътя значи кърмата е мазна и хранителна Simple Smile

Навремето баба ми така проверяваше сиропа или сладкото, което вареше, не съм чувала, че това е и индикатор за кърма Rolling Eyes Мисля, че хранителността не зависи от такъв вид консистенция, а по-важно е количеството й, ама беше отдавна, когато този проблем ме вълнуваше, а и тогава нямаше интернет и форуми, та може и да съм леко непросветена на тази тема Embarassed
Виж целия пост
# 286
Цитат
Цитат

А най голямото ми удобство, като пушач и майка на две деца, в зимните дни да не мръзна по терасите с цигара в ръка, е аспираторът, сядам си под него, слагам лаптопа върху плота , пуша си, джъткам си в нета и къщата не мирише на цигари.


Съседите под нас го практикуват това. Е няма такава гадост. Целия пушек влиза у нас. Ако не успея да включа и нашия аспиратор навреме, цялата ми къща смърди на гадния цигарен дим.

Имай го предвид  Peace


Смеехме се, че след влизането на забраната за пушене в заведения пак ще пречим, дори и в собствения си дом, пък то не било смешно  Rolling Eyes Кое друго да има предвид жената? Да не слага кромид в кюфтетата? Или изобщо да не готви под аспиратора?  Laughing
Виж целия пост
# 287
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing
Виж целия пост
# 288
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Виж целия пост
# 289
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha
Виж целия пост
# 290
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing
Горкия Цвайг, спряха да го продават вече!
Виж целия пост
# 291
Цитат
... попитах дали имат нещо на Цвайг и иначе учтивата жена на касата ми отговори, че нямат,  защото (цитирам): "Цвайг е писал много отдавна, а ние сме нова книжарница."   Shocked
Логиката е страшна.  Laughing
Горкия Цвайг, спряха да го продават вече!
Еми да не е писал толкова отдавна. Laughing
Виж целия пост
# 292
Цитат
И аз имам сериозен проблем с гризането на ноктите! Даже, когато съм нервна или напрегната го правя несъзнателно, изгризвам ги до живеца  особено на ръцете!!!

Ей това подозирам, че го я писала жената-  каучук  Joy Иначе не бих могла да си представя ,каква поза трябва да заеме човек, та да си гризка от ноктите на краката.. Mr. Green, дори и да е свръх-нервен и съответно -нечувствителен!!! Joy Добре ,че въпросната потребителка все пак набляга на ръцете! Joy
Виж целия пост
# 293
Joy
Виж целия пост
# 294
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.
Виж целия пост
# 295
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.

 Joy
Виж целия пост
# 296
Цитат
Гледам Лили Иванова при Кеворк, невероятно изглежда тази жена за жена.
Добре говори, звезда си е.
Joy hahaha
Още повече, че въпросното интервю не било на живо, а старо, отпреди 7-8 години.  Mr. Green
Тоест Лили сега не изглежда жена за жена, а е симпатична жена за бабичка.
Абе и за мъж я бива, ако и да е бабичка! hahaha
Цитат
И аз имам сериозен проблем с гризането на ноктите! Даже, когато съм нервна или напрегната го правя несъзнателно, изгризвам ги до живеца  особено на ръцете!!!

Ей това подозирам, че го я писала жената-  каучук  Joy Иначе не бих могла да си представя ,каква поза трябва да заеме човек, та да си гризка от ноктите на краката.. Mr. Green, дори и да е свръх-нервен и съответно -нечувствителен!!! Joy Добре ,че въпросната потребителка все пак набляга на ръцете! Joy
Хохо, може да предпочита да гризе тия на краката, щот по-не се виждат!  hahaha
Виж целия пост
# 297
И Лилито и ноктите ме разкъртиха  smile3532
Виж целия пост
# 298
Смейте се, но аз в крехка детска възраст съм си гризала и тези на краката.  Embarassed
Виж целия пост
# 299
 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия