Раждане със секцио - 3

  • 105 701
  • 752
# 510
Гащите за еднократна употреба "Canpol" ... удобни ли са за след секцио?
Виж целия пост
# 511
maminka23 според зависи, на мен не ми бяха удобни и си носех и бабешки гащи.
Виж целия пост
# 512
maminka23 според зависи, на мен не ми бяха удобни и си носех и бабешки гащи.
И аз бях доволна от бабешките гащи  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Гащите за еднократна употреба "Canpol" ... удобни ли са за след секцио?

Аз си ги бях взела, но не ми бяха удобни въобще, добре че си носех и от възможно най-дълбоките, те ми свършиха чудесна работа. Да не кажа, че поне 2 седмици след това си ги носих понеже ми бяха много удобни.
С две думи, подкрепям горните мнения.
Виж целия пост
# 514
Гащите за еднократна употреба "Canpol" ... удобни ли са за след секцио?


Моите май не бяха на Канпол, но ми свършиха добра работа.
Виж целия пост
# 515
На мен за пръв път в живота ми ми сложиха упойка на първата ми пункция. Толкова бях паникьосана и притеснена що за животно е това упойката/никога не са ми правили никакви операции/ че като се разревах- с глас.... станах за смях... не че някой ми се е смял,всички бяха много мили...анестезиолога започна да ми говори успокоително и през това време си работеше и докато се усетя съм заспала.... след това имах още доста такива упойки....  Grinning и не ми пукаше вече. Не е страшно, това си мисля, че е най- безобидното и нещото за което най- няма защо да се притеснявате.
Виж целия пост
# 516
Имам операция  на  третата  сливица  с пълна упойка,от която нищо не помня,много отдавна е било..От спиналната упойка не ме е страх  а  дали  ще  ме  хване  напълно Confused
Но явно  при  всеки е  индивидуално.
Сега  се сетих  и  за  този катетър,то  много  е  изписано,но  не разбрах,само  докато  не можеш  да  ставаш  ли  си  с  него,като  станеш  махат ли  ти  го, и  ако не го махат  как  се  ходи  с  него,не мога  да схвана какво точно представлява?
Виж целия пост
# 517
Катетъра ми го сложиха след като ме хвана спиналната упойка, махнаха ми го преди да ме раздвижат.
Виж целия пост
# 518
Катетърът е тръба с пликче да събира изпиканото, с извинение. Не се усеща и го държат докато лежиш, след като те раздвижат няма смисъл от него.
Виж целия пост
# 519
аз бях с Chico, ставаха  Peace
Виж целия пост
# 520
А аз май точно на Канпол бях взела - много ми запарваха и на вторият ден и аз си обух добрите стари памучни бабешки гащи - несравнимо по-удобни!  Grinning
Виж целия пост
# 521
И аз бях с Канпол - само 1 път обух и почти веднага ги събух и си карах с бабешките гащури.  Crazy
Виж целия пост
# 522
И аз във фен - клуба на бабешките гащи!  Mr. Green
Виж целия пост
# 523
Аз си карах с обикновени гащи, защото аквото и да обуех по-дълбоко пак ми се свличаше до ръба на шевовете.

Виж целия пост
# 524
Мерси  на  всички  дами   за  отговорите,сега  като четох  темата  по  назад  ми  възниква  друг  въпрос  след  като   в  операционната  се влиза  само  по  нощница  след  като приключи  операцията  слагат  ли   се  превръзки или  подложка  ,нали  веднага  почват  т.нар    лохии  ???  и  като  се предполага ,че  не  може  да  с е  става  веднага, а  при  всеки  ставането  е  след  различни часове,едва  ли те  оставят  така  да  си  течеш  Wink
Сори за малоумния  въпрос,ама  хич не съм  в  час Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия