Раждане със секцио - 3

  • 105 701
  • 752
# 525
На мен ми бяха сложили парче едно зелено,като плат..тяхно си, след известно време ми го смениха в леглото,още бях с катетър. Сутринта като ми махнаха катетъра,сложих превръзка-бях си взела от тия за родилките.
Виж целия пост
# 526
в болницата, която аз бях даваха стерилен лигнин  Peace
Виж целия пост
# 527
danela, слагат лигнин, който в повечето държавни болници си го носиш.
При първото ставане обикновено руква кръв като из ведро, но все пак зависи след колко време са те вдигнали.
Мен при второто секцио сега ме пробваха чак след 12часа, просто ми беше късно секциото, бях с обезболяващи през нощта и сутринта станах.
Виж целия пост
# 528
danela, те ще ти сложат каквото трябва, не се притеснявай Simple Smile само да добавя - в аптеките продават едни подложки за легло, стотинки са - найлон и отгоре едно покритие като на превръзките, излезе ми името им от главата ми  Laughing вземи си няколко такива, за да се чувстваш спокойна  Simple Smile

За гащи - безшевно памучно бельо - идеални са за след операция.
Виж целия пост
# 529
такива подложки, за които говори Не се сърди, човече също слагаха в болницата, без значение какво е раждането  Peace
Виж целия пост
# 530
Такива подложки купувах за сина ми от детските магазини. Струват около 40ст бройката. Еднократна пелена мисля се води. Поне при нас има два размера, но малкият смятам, че пак ще върши работа.
Виж целия пост
# 531
Мерси  за  отговорите  на  всички,сега много повече ми се  изясни  всичко   Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Памперсни пелени се казват тези подложки  Laughing Поне на моя пакет така пише. И сега са ми много полезни за беба, режа ги на малки парчета и ги подлагам докато сменям памперсите и под хавлията след баня, че тогава почти винаги има пишшш  Mr. Green
В болницата, в която раждах трябваше аз да си нося, така, че можеш да си вземеш 4-5, струват стотинки.
Виж целия пост
# 533
Хмм, е чак стотинки да струват, не знам.
Но сигурно зависи от къде се купуват.
Аз купувах от ДМ, 5бр. в пакет размер 60х90см и струват 4.99лв.
Има и детски, 60х60см, 10бр, за 5.99лв.
Виж целия пост
# 534
Mirama, наистина зависи от къде ги купуваш, аз ги купувам на 0,55лв.  Peace 60/90 мисля, че беше размера.
Виж целия пост
# 535
Аз ги купувам за 40ст/бр големите, а малките май бяха 35ст или нещо от сорта. Купувам ги от детски магазин. Ако някой държи на размери, ще отида да ровя да намеря опаковките.
Виж целия пост
# 536
А  кога  ви  приеха   в  болницата  в  деня  на операцията  или  предния  ден?
И  какви  изследвания  ви  правиха ? 
Виж целия пост
# 537
Мен ме приеха в деня на операцията. Казаха ми да отида в 9ч., за да може към 10-10:30 да направят секциото. Взеха ми кръв, направиха ми тест за непоносимост към антибиотик, кардиограма, измериха ми кръвното, провериха ме за разкритие, бръснене, клизма и айде на операция Simple Smile Там ми сложиха катетъра и заспах Simple Smile
Виж целия пост
# 538
Зависи къде ще раждаш според мен.
Виж целия пост
# 539
Всъщност да, във всяка болница е различно  Peace Моя приятелка, която ражда в друга болница я приеха предния ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия