Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 510
Здравейте момичета Hug
Определено Банско ми подейства добре, вече съм здравичка. Но от два дни съм с малката на работа и ми лудница. Днес се на дъни на един винкел при момчетата в сервиза, та промивахме, лепяхме лепенки....уф мира да нямаш.
За кафето го коментирахме и в началото. Няма проблем стига да нямаш противопоказания някакви. С Ема пиех поне 2, но сега даже нямам желание.
За алкохола съм съгласна, директно отива в бебето.
За возенето в гр.транспорт, хм какво да Ви кажа, аз като тресяща се по постоянните дупки, павета и т.н. с колата, много се замислих дали да не ползвам трамвай? Особено пък зимата с това хлъзгане, боксуване, спирачки... newsm78
За вдигането, Ема е достатъчно голяма, не ми се налага да я вдигам, само си я гушкам и цункам Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
Момичета съжалявам ,че нахлувам така в темичката ви, но продавам количка STOKKE, ако някой се интересува : http://prodavalnik.com/kolichka-stokke-i9010043
Леко оставащо ви бременеене и още по-леко раждане!
Виж целия пост
# 512
е коремчета днес ви няма никакви за това реших да подхвана една темичка - четох че секса по време на бременност помага за по бързо и лесно раждане какво е вашето мнение по въпроса аз съм склонна да вярвам  luvbed
Виж целия пост
# 513
Тц, първия път опитахме и това, за да предизвикам раждане, не помогна. И ананас ядох, нищо  Tired Иначе съм чела, че в сепрмаат имало някакво си вещество, дето уж подпомагало, ама... божа работа.

Пак подхванахме темата за секса Wink
Виж целия пост
# 514
Да ,да..съвсем спокойно можеш да родиш в 6-ти месец от прекомерна употреба.. Naughty Проникването във влагалището води до нахлуване на кръв към матката и контракции ,а оттам и преждевременно раждане.Аз съм против секса по време на бременност ,поне вагинален..За всяко нещо си има време и начин.Не случайно на преносилите им препоръчват секс и люти чушки... Crazy
Виж целия пост
# 515
Тц, първия път опитахме и това, за да предизвикам раждане, не помогна. И ананас ядох, нищо  Tired Иначе съм чела, че в сепрмаат имало някакво си вещество, дето уж подпомагало, ама... божа работа.

Пак подхванахме темата за секса Wink
и ние правехме доста накрая  и -нищо!  Laughing То като си му дойде времето ,си излезе  Wink
 
Виж целия пост
# 516
Гледам подхванахме отново темата за секса.. Аз предишния път не успях да се включа, но този път съм тук. Simple Smile Ние имахме лош опит със секса в самото начало. След като веднъж го бяхме правили прокървих и много се уплашихме.  Не беше веднага, а на следващия ден, но лекарят го отдаде на това. Беше ни абсолютно забранено до 12 седмица, а сега може, но кротко. Дали, защото беше забранено или от хормоните, много ми се искаше. Сега пробвахме 2 пъти, но много леко и нямаше проблем. Все още се страхувам, но от време на време мисля, че няма да навреди. Но има и други алтернативи Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Здр коремчета Simple Smile ние секс не правим , защото мъжа ми го е стах за бебето и не иска  Crossing Arms
И аз съм чувала ,че предизвиква по-бързо раждане и не е препоръчително в последните месеци Rolling Eyes а ние на там отиваме Mr. Green докато се престрашим.....

Днес бях на училище за родители за първи път и си изкарах чудесно Simple Smile Горещо го препоръчвам , защото се срещнах с много бъдещи майки и беше мн вълнуващо да се съберем толкова мн бременели на едно място Simple Smile
Виж целия пост
# 518
И моя мъж се дърпа. Можело да стане нещо.  Crossing Arms Ми ще е по-внимателен и ще стане - не се давам аз.  Joy  Първата бременност беше същия цирк, аз го гоня, той се дърпа като ученичка.  Laughing  Абе пуска от време на време, колкото да не мрънкам.

Мадона, изкам и аз пък. В наше село вече няма училище за бременни. Май  Rolling Eyes  Предния път ходих на училището на "9 месеца", но сега нямат вече. За друго не съм чула. Пък сега така и така съм у дома, мога да ходя. Доста интересно е, особено като за първи път. И подаръци даваха  Wink

Вчера ходих на БХС. За пръв път ми взимат кръв от вената и изобщо не личи. Тя мацката се похвали, че има лека ръка. Трябва да я черпя другия път, даже точка нямам. Резултатите при доктора чак след 10 дни, иначе в нета - утре, евентуално. Докторката каза, че според нея ще е 70процента момиче. Мъжа ми на момченце се надяваше, ама каквото е направил - такова.
Виж целия пост
# 519
То и моят е такъв ,хем му се иска ,хем не смее..защото сгафихме в 5 г.с. и имах проблеми след акта и сега не смее  ooooh! Снощи го бъзикам ,че вече можем (не че бих рискувала ,против секса до раждането съм ,за всеки случай ) ,но ей така за проба..И той ме погледна с надежда ,после погледна корема ми и вика "С теб пък кой иска да прави секс ,ТЪРБУХ такъв!" smile3532Ама едно такова натъртено ! Умрях си от смях..  Whistling
Виж целия пост
# 520
Здравейте мамиииии.....

Много благодаря за чудесните и мили пожелания!!! Всичко което ми пожелахте да се връща на всяка една двойно и тройно!
Аз съм си много щастлива... все още не съм усетила бебето и се надявам ,че всичко е наред... на 3-ти септември съм на преглед и се надявам да видим едно хубаво и здраво бебче... Имам огромно предчувствие че е момиче... както беше и за малкия,та в понеделник ако се види пола ще ви споделя дали съм била права!

Приятна и спокойна нощ маменца...
Виж целия пост
# 521
Добра вечер, Пупички!
Кафето, колата и шоколада - те са тонизиращи напитки. Действат стимулиращо и освен, че предизвикват контракции, повлияват на сърдечно-съдовата система на бебето. Довеждат до учестен пулс, което не е много хубаво. Честата употреба през бременността доказано води до по-ревливо, нервно бебе. Не разбирам лекарите, които разрешават употребата на тези храни. Ние сме зрели, възрастни жени, някои с по едно, две деца. Можем сами да решим и преценим.  Peace
За секса - в спермата се съдържат естествени простагландини, които водят до релаксация (отпускане) мускулатурата на маточната шийка - от там и навлизането на малките юнаци нагоре по пътя и води до раждане. Моето мнение е, че това е удоволствие, от което бременнатта не би трябвало да се ограничава, НО! до трети месец не е препоръчително (опасност от спонтанен аборт), а след това полека. На мен също ми се иска, но ми повлиява зле - боли ме седалищният нерв и двта крака са ми силно болезнени! Първият път, когато бях бременна, дори се наложи по-рано да започна магнезия и прекратихме удоволствията. За съжаление. Този път - спокойно и нарядко.  Heart Eyes Blush С предната бременност преносих една седмица. Какволи не правихме - водно колело карах, на виенско колело се качвах, стълби катерих, но без резултат. Накрая се обичахме и на следващия ден родих. Не се съмнявам, че това е причината!
За дечицата - моят мъж ми помага изключително много! Дори ми е съвестно. Води я на ясла, взима я, къпе я, разхожда я, готви, чисти, пазарува ...! Безкрайно съм му благодарна! В противен случай не зная как бих се справила. Те е относително лека за възрастта си (около 12-13 кг), но ми тежи и не бих могла. До скоро от готвенето ми се повръщаше, от чистенето се уморявам (умората все още ме тормози) и така. Да ми е жив и здрав! Тази седмица е в командировка. За сега ситуацията е поносима, да видим до петък как ще се чувствам!
Улях се отново. Какво да се прави!  Blush
Лека и прекрасна вечер ви пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 522
писах писах и всичко ми се изтри  Crossing Arms почвам наново

Бях на док и той смята, че вероятно сме с пишле  Flutter . Каза, че това може да се каже със сигурност чак след 20-та седмица защото тогава тестисите слизат надолу.
За секса днес питах док, защото при мен се получава едно зверско щипане и сърбене след секс. Док каза, че е почти задължително секс да се прави с презерватив, заради ПХ-то, което се променяло по време на бременност.
За тежкото на мен никой не ми дава да вдигам нищо. Дори да взема едно безалкохолно, винаги се появява или баща ми или моето момче и ми взимат всичко от ръцете  Crazy
За кафето за по принцип не пия, но сега ми се допива понякога и си взимам по около едно капучино на седмица- две
За цигарите спрях ги веднага след като разбрах, че съм бременна. беше ми трудно, но се справих. Сега пак ми се допушва понякога, но успявам да игнорирам желанието
За алкохола момичета за вас една чаша бира може да е малко, но сравнете вашите размери с размерите на бебо. Има една девойка, която пишеше в другата тема, в която пиша - та тя имаше някакво тържество и за да не е съвсем капо си беше взела един малък бейлис. От този бейлис беше близнала няколко пъти, дори не го е изпила целия и на следващия ден беше на преглед. Е на прегледа се оказа че бебето има много ускорен сърдечен ритъм, което в случая доктора е казал, че е като нашия тежък махмурлук. Аз не близвам алкохол и мисля така да го карам - и преди да забременея не пиех, така че за мен това не е промяна  Peace

Лека и усмихната вечер
Виж целия пост
# 523
Вярно е, че бяхте писали, но ще се повторя.
Излязъл е резултатът от БХС. Доста се вкарах във филма. Рисъкт за Даун е 1:240. Това сравнено с предната бременност е доста нисък (всисъл висок  Rolling Eyes) и При такива с по-нисък от 1:250 се препоръчва амниоцентеза. Ха сега!
Лека нощ!
Виж целия пост
# 524
sunflower-mv, ще правиш ли амниоцентеза? Какво каза лекарят ти?

Аз в четвъртък съм на преглед и ще обсъдим БХС-то с докторката и кога да е амниото. Надявам се тогава да успея да говоря и с докторката с обременяването с глюкозата, имам неприятно усещане за тогава, но да видим  Thinking Миналата седмица усетих няколко дена подред бебето, но сега нищо Rolling Eyes И ми стана едно такова леко чоглаво, нямам търпение да дойде четвъртък.

rendence, честит ти момък  Peace

По повод на кафето - аз днес следобед бях много зле, ужасно главоболие и реших да си взема едно слабичко кафенце, но... нямаше цял ден вода в района и се оказа, че не могат да ми направят. Приех го като знак на съдбата, че не трябва да пия второ кафе  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия