Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 195
Момичета, някоя от вас мисли ли да използва пелени и гащички за многократна употреба и на коя марка сте се спрели, ако има такива, разбира се. Аз за сега съм решила да съм на този вариант от екологична и финансова гледна точка. Пък и все си мисля, че тези памперси са ужасни и малчо ще се чувства по-добре с многократните. Като се сетя на мен какво ми е с тези превръзки  ooooh! знам, че не е едно и също, но едни такива мисли ми минават......
Виж целия пост
# 196
Фикси аз пък попаднах на този и се чудя още защо е толкова евтин,гледах в България са доста скъпи http://direct.asda.com/Chicco-Baby-Control-Video-Digital-Monitor … 0,default,pd.html
Попи чувството е уникално,сега и аз знам какво е да обичаш някого повече от самия теб и да си готов на абсолютно всичко за него  Heart Eyes Жела от сърце всяка една от не родилите ни все още мами да го изпита  Hug
При мен обаче има и нещо друго станала съм като оса,майка каза че само някой да се доближи до малката и съм настръхвала и аз започнах да се усещам и се старая да се коригирам,днес оставих майка да я изкъпе аз поливах,до сега всичко сама си правех и не давах на никой нищо да прави  Confused
Аера,Деси стискайте още мъничко не остана,дано изчезнат гадните болки,ще видите като влезнете в 9 месец и без лекарства нищо няма да ви боли,защото тогава вече ще сте спокойни,ще стискам палчета за всички вас  Hug
Стифи много манджи ,ще прегрееш над печката  Hug
Виж целия пост
# 197
Фикси аз пък попаднах на този и се чудя още защо е толкова евтин,гледах в България са доста скъпи http://direct.asda.com/Chicco-Baby-Control-Video-Digital-Monitor … 0,default,pd.html
Ами или е стар модел или е на промоция. Тук като купи търговеца нещо и след 3 години пак на същата цена ще го продава, а няма да го пусне на половин, за да се отърве от него.

При мен обаче има и нещо друго станала съм като оса,майка каза че само някой да се доближи до малката и съм настръхвала и аз започнах да се усещам и се старая да се коригирам,днес оставих майка да я изкъпе аз поливах,до сега всичко сама си правех и не давах на никой нищо да прави  Confused
Същата съм и аз. Чак от мъжа ми го ревнувам понякога и гледам с ъгълчето на окото дали прави нещата правилно. Мисля, че е нормално. Ще ни мине по някое време Simple Smile, е тая острата фаза де.

Стефи, Бамбино мио сякаш ползват най- много. Само, че май съвсем за пеленаче не са много подходящи многократните. Почват от 2-3 месеца да ги ползват съм чувала.
Виж целия пост
# 198
Аера и аз съм с контракции и то доста, но ги отдавам на топлото.Вчера следобед съм заспала на климатик/по принцип като го пуснем гледам да лежа в другата стая/, като се събудих си помислих, че ще съм схваната цялата, обаче то в тая жега въобще не съм и усетила климатика.То и по добре де...Вече им завиждам на всички които са на морето Twisted Evil
Виж целия пост
# 199

При мен обаче има и нещо друго станала съм като оса,майка каза че само някой да се доближи до малката и съм настръхвала и аз започнах да се усещам и се старая да се коригирам,днес оставих майка да я изкъпе аз поливах,до сега всичко сама си правех и не давах на никой нищо да прави  Confused
Същата съм и аз. Чак от мъжа ми го ревнувам понякога и гледам с ъгълчето на окото дали прави нещата правилно. Мисля, че е нормално. Ще ни мине по някое време Simple Smile, е тая острата фаза де.
[/quote]
Даже и не искам да си представям каква ще съм аз  hahaha Само на мъжа ми давам да ми пипа корема, камо ли пък после като родя, леле мале  Laughing Чудя се дали ще ни мине или не, това майчиният инстинкт е голяма работа, чак не вярвах до преди да забременея.
Фикси, мерси за инфото  Hug за сега клоня към bumgenius, но ще продължавам с проучванията
Жени, не само че щях да прегрея ами щях да се стопя напълно  Joy Хубавото е, че сега големия казан е пълен с манджа и ще си мързелувам на воля цял ден
Хайде отчитайте се сладурки, докато е що годе по-хладничко
Виж целия пост
# 200
Здравейте, сладурки! Прибрахме се от морето снощи и не мога да повярвам, каква непоносима жега е тук. Направо да откачи човек от тези високи температури! Много кратка ни беше почивката, но другата повече. Вече ми липсват морският бриз и хладният морски полъх. Дано наистина в понеделник се захлади малко. Praynig
Май всички сте добре. Още не съм ви чела, че ви оставих в предишната тема, а вие сте преполовили и тази. Ще ми трябва доста време за тази цел, а сега имам да разопаковам и багаж.Аера, чудесно оформление на темичката! Peace
Виж целия пост
# 201
Добро утро на всички! Минавам само да ви поздравя, че на тези жеги сили за писане нямам, но ви чета. Виждам, че всички сте добре. Лек ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 202
Относно видео бебефоните- четох, че на Моторола били хубави.
Виж целия пост
# 203
Пупенца, срамота бе, къде сте  Crossing Arms Днес е код "червена лимонада" и трябва да си стоите в къщи, не да хайманосвате  Naughty
Нещо много ме е ударил глада и едвам се сдържам да не се развъртя като тазманийския дявол околао хладилника, така че пишете да има с какво да се занимавам и да не мисля за храна
Виж целия пост
# 204
ООО  пупета къде сте се покрили пак,и аз съм вкъщи,вчера пак,само снощи малко на аязмо,беше изненадващо хладничко особенно към 10часа,малко рахзодка,после на пейчицата ,сладоледче и така..))) И аз ги гледах тези видеофони в АСДАТА,и тук съм виждала ,но са по скъпи..)))  Днес ще се мързелува пак и ТВ,дано утре дойде разхлаждане и дъждец  Praynig    Как сте всички,много малко пишете..)))) Hug
Виж целия пост
# 205
Момичета, нашата малка принцеса днес навърши един месец и сме много щастливи, даже ходихме на сладкарница с нея, за да се почерпим по повода Simple Smile Исках и вас да почерпя виртуално с една торта, но нещо не мога да се справя с прикачването на изображението Sad ако някоя от вас може да ми обясни как става, ще съм благодарна!
Виждам, че обсъждате бейбифон на Моторола, ние сме с тази марка и сме много доволни! Не е видео бейбифон, но предполагам, че и този с видеото ще е добър! Наши познати имаха на Бертони и като сме били в тях, имаше страшни смущения, даже и от таксита, които минават навън, а нашият нищо не го смущава, звукът е чист и обхватът му е доста голям, най-малкото мърдане от бебето се чува Simple Smile
Ето този е нашия:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11318&cat=35
Виж целия пост
# 206
Момичета, нашата малка принцеса днес навърши един месец и сме много щастливи, даже ходихме на сладкарница с нея, за да се почерпим по повода Simple Smile Исках и вас да почерпя виртуално с една торта, но нещо не мога да се справя с прикачването на изображението Sad ако някоя от вас може да ми обясни как става, ще съм благодарна!
Виждам, че обсъждате бейбифон на Моторола, ние сме с тази марка и сме много доволни! Не е видео бейбифон, но предполагам, че и този с видеото ще е добър! Наши познати имаха на Бертони и като сме били в тях, имаше страшни смущения, даже и от таксита, които минават навън, а нашият нищо не го смущава, звукът е чист и обхватът му е доста голям, най-малкото мърдане от бебето се чува Simple Smile
Ето този е нашия:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11318&cat=35


Честито, да продължава да ви радва все така сладуранката.Видях я в snimka.bg - и двете сте си красавици Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Здравейте сладурки! Чета ви аз, но така съм се разплула и ме мързи. Чакам и аз прословутото разхлаждане, чак не ми се вярва, че ще има такова.
Като цяло забелязах, че контракциите ми се засилват някъде привечер, но не са с еднакъв интензитет, в смисъл някои дни имам повече, в други по-малко. Дано не ми се налага да безспокоя доктора до събота.  Praynig
Много  Hug  Hug  Hug на всички.
Виж целия пост
# 208
 Aera ,дано отминат и всичко е наред  Praynig дай малко инфо за контракцийте,болезнени ли са при теб и корема става на топка в долната част така ли  Rolling Eyes някои пишат че боляла матката по средата  newsm78,извини ме за тъпия въпрос ,но и да имам аз незнам дали бих ги разпознала  Rolling Eyes дано никой няма преди 9 месец  Praynig Мали тука много жега днес,вие не пишете никакви ,къде се покрихте в тази жега..)))Днес се разкрасявам аз,правих си маска на косата,мазах си крачетата с едни спа кремове,маска налицето си слагах  Joy на климатика и така,дано дойде утре дъждецааа..)))Пиште нещо де не се скатавйте   bouquet
Виж целия пост
# 209
Лаленце, моите понякога са болезнени, а болката е ниско долу като при цикъл и към кръста. При неболезнените усещаш едно малко неприятно стягане на корема. Моят корем си е перманентно твърд, само от време на време ме поотпуска.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия