
Искрето пък ако отслабне, може да е хубавиня, не и са лоши чертите толкова!
За хубавите мъже с "грозни" жени, аз пък не съм срещала такива, ама сигурно, защото не смятам никой за грозен, виж с неприятни и лелчести жени доста често срещам, ама то там е друго.
Посочете ми един пример, може на известни личности, грозна жена с красив мъж?
ами например, мъжът на спряганото от теб Искре е строен, красив, бивш спортист и по-млад от нея, на всичкото отгоре. не го познавам лично, видях веднъж снимка в някакъв женски вестник, имаше пространно интервю с нея.
Да, нейния пълен антипод, доста снимки има в гугъл.
Еднакви сме с мъжа ми, не може да се каже кой е по-хубав. Нищо изключително, съвсем нормални външности.
Но водя по лудост.
Грозна, наистина грозна жена познавах. Страшна, ужасна! С една педя нос и зла като Сатаната!
На около 20 години се обеси в Сливенския затвор. Баща й беше ченге.....



, може само във вашите очи да са такива и да няма нужда от притеснение...
Знаем ги ние тези.

.... и да ви рекна си падам по леко грозновати... най добрият секс е именно с тях.... но пък със супер