Проклятието на грозната жена

  • 43 331
  • 879
# 210
Не ползвайте децата за оправдание. Някои успяват да не заприличат на лелки.
Виж целия пост
# 211
 
Аз не забелязвам никаква закономерност между въшния вид и семейното благополучие. И сред готините, и сред останалите има омъжени и свободни. 

Такава закономерност не може и да има. При избор на семеен партньор критерият ,,външен вид" е само един от многото.
Виж целия пост
# 212
А красотата/грозотата са субективни понятия.
Абе не са чак толкова!
На това създание ще му откриеш ли 1% красота?
А на това грозота?

Понеже питаш за 1 процент. Може да й се даде и повече. В тялото изглежда добре сложена. Доколкото се подразбира от снимката.

  

Това момиче е болно, имаше предаване за него, метаболизмът й не й позволява да натрупва мазнини и е общо взето ходещ скелет, не е нейна вината; имаше и интервю с нея - беше страшно позитивен и добродушен човек;
Виж целия пост
# 213
Е, такива сладки баби има пък! Laughing

BloodRed Cherry, може душата и да е най-красивата и поетична на света(макар, че се съмнявам), но грозотата и е безспорна, и не е само, щото не може да натрупва каквото и да е.
Виж целия пост
# 214
от старостта никой не е избягал-при някои е по-бавна и красива,но предпочитам да съм стара и сбръчкана и да си гледам внуците ooooh!,къде отидох само,с тая пенсионна реформа Shocked
Виж целия пост
# 215
Не ползвайте децата за оправдание. Някои успяват да не заприличат на лелки.
Е какво значи лелки - жени на средна възраст. Приличаш или не , в един определен момент си точно леля.  Laughing
Виж целия пост
# 216
Нещо по въпроса за младостта и старостта, красотата и липсата й. Две известни съперници:



Мда, в красотата ще да е ключът, и в младостта  Wink
Виж целия пост
# 217
А красотата/грозотата са субективни понятия.
Абе не са чак толкова!
На това създание ще му откриеш ли 1% красота?
А на това грозота?

Понеже питаш за 1 процент. Може да й се даде и повече. В тялото изглежда добре сложена. Доколкото се подразбира от снимката.

  

Това момиче е болно, имаше предаване за него, метаболизмът й не й позволява да натрупва мазнини и е общо взето ходещ скелет, не е нейна вината; имаше и интервю с нея - беше страшно позитивен и добродушен човек;
да,така,е!и аз не съм искала да съм със СПКЯ,но се боря всеки ден!Преборих се да имам детенце,ще се преборя и за второ,но все пак според мен трябва да имаш цели в живота,за всяка болка има билка!
Виж целия пост
# 218
Моля ви, темата е за Проклятия, не за лична драма.
Виж целия пост
# 219
ами дано не те стига тая лична драма
Виж целия пост
# 220
Ти мен не ме мисли. Придържай се към темата.
Виж целия пост
# 221
Е, такива сладки баби има пък! Laughing

BloodRed Cherry, може душата и да е най-красивата и поетична на света(макар, че се съмнявам), но грозотата и е безспорна, и не е само, щото не може да натрупва каквото и да е.


 Лице с кожа, опъната върху лицевия череп би направила всеки да изглежда отблъскващо, може и да я намираш за грозна, но ако можеше да напълнее, споре мен щеше да е обикновено момиче.
Виж целия пост
# 222
Хубаво де, ето ви друго същество. И то ли е фотошопнато?

лили13, все пак темата е за физическите измерения, не за духовната красота ...

Извинявам се,че съм била извън темата Embarassed,Бижу,но то е само защото ми е трудно да отделя физическия от духовния облик,казвам го сериозно.
Никой не е отговорен ,че е роден с голям гърбав нос,криви крака и прочие "дефекти".От друга страна пък, специално за жените има хиляди начини и хитринки да подобрят външността си и съм меко казано учудена,когато не се възползват,или пък се обличат в неподходящи за фигурата си дрехи.Но продължавам да твърдя ,че една уродлива постъпка,или поведение е в пъти ПО-ГРОЗНА  от едно   лице,или фигура.
Виж целия пост
# 223
Сара-Джесика е грозна, но готина! Laughing


Много при това  Grinning
Грозна или готина?  Grinning

Аз за готина се включих, но да, малко двусмислено се получи. На мен ми е готина.  Grinning
Виж целия пост
# 224
въпросът е в това,че всяка грозна жена си има чар,важно е мъжът до теб да го открие!Примери има много в световен мащаб!Колко грозни и дебели мацки са издигани в култ-лично мнение-Адел,Мадона,лейди Гага Sickи пак казвам-лично мнение!И това,че страдаш от дадена болест никога неможе да бъде оправдание!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия