Проклятието на грозната жена

  • 43 310
  • 879
# 240
Ето аватар, да ми се порадвате на реалната муцуна известно време:)
Виж целия пост
# 241
 Кокетка  bouquet

Какви носове има, ехеееей...
Виж целия пост
# 242
И мен не ме впечатлява носът на Mamacita. Не е толкова лошо да е дълъг, лошото е, когато е остър.
Виж целия пост
# 243
Значи лична снимка за аватар не може, но за подпис-да.  Joy Joy
Виж целия пост
# 244
Да де, ама хич не се вписвам в модата на миловидни муцунки с малки нослета. Проклятието е, че ако искам да съм кифла, трябва да намеря и богат мъж, и добър пластичен хирург, който хем да естетизира носа ми, хем да не го превърне в нещо смехотворно малко.

Учителката ми по математика беше адски грозна, но с много математическа интелигентност. Все още не съм виждала красива математичка, ама говорим за сериозна математичка. Не за друго, ами им липсва онова мислене, което те кара да забележиш, че нещо не ти е наред във външния вид.
Виж целия пост
# 245
Ето аватар, да ми се порадвате на реалната муцуна известно време:)

моят е също толкова голям, но без да е гърбав, а само месест и широк. нос като нос. върши ми добра работа, на него ми стоят очилата.
Виж целия пост
# 246
 Joy

А ушите как са ви? Не за друго, за очилата дали вършат работа.

На мен пък ми е остър носа  Crossing Arms и езика.
Виж целия пост
# 247
На мен пък ми е остър носа  Crossing Arms и езика.
Joy А на мен и рогата са ми остри... Е, носът ми е тъп, ама пък как надушвааа!
Виж целия пост
# 248
Joy

А ушите как са ви? Не за друго, за очилата дали вършат работа.

На мен пък ми е остър носа  Crossing Arms и езика.
(

ушите ми малко стърчат. умерено, в рамките на закона, ако цитираме класиците. та очилата ми стоят здраво закрепени.

Виж целия пост
# 249
Бижу, а на мене и копитцата  Twisted Evil
Виж целия пост
# 250
А на мен и коленцата Mr. Green
На някой друг нещо  друго да му стърчи? Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Опашка? Twisted Evil
Виж целия пост
# 252
Koсмите под мишниците и по краката.
Виж целия пост
# 253
По принцип най-много ми правят впечатление дефекти, които показват някаква нефункционалност. Недоразвита брадичка ми губи много точки и при мъже, и при жени, а и много трудно се коригира с дрехи или прическа и води след себе си други дефекти като увиснали брадички и гуши.
Виж целия пост
# 254
Не мога да кажа, че определена лицева пропорция е грозна. Грозотата е съвкупност от дефекти. Когато има масово струпване на такива, картинката е кофти. Никой няма вина за това как му се подреждат гените, но че едно нещо е грозно, е просто неоспоримо като всеки го вижда. Освен това, Енчев може би ще излезе прав, че "красотата е симетрия".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия