Проклятието на грозната жена

  • 43 296
  • 879
# 315


И аз не разбрах Краси какво иска да каже, кое е тъпото в поведението на Шантал? Да си метне шал на главата ли, че да не я зяпат?
Мне, да ходи с тенджера на главата  Mr. Green
Или да върти черпака и да изглежда като Красимира. Тогава със сигурност няма да попада в такива ситуации.


Много хубаво направи, Ирис, че копира поста на Краса. Така се вижда в реалността ефектът/проклятието на красивата и грозната жена.
Пък после дебелите били добри Whistling
Виж целия пост
# 316
Може пък, ако си намери хоби, да не се вторачва само в красотата си. 
Виж целия пост
# 317

Проклятието на физически некрасивата жена е, че изпада в две крайности, или постоянно се самосъжалява и всички са и виновни за това или, че губи реална представа, самооценка за себе си и почва да се изтъква постоянно във всичко, по този начин притъпява разочарованието в съзнанието си, което е накърнено от една недобра визия.
И двете възможности предполагат, че жената е вторачена в собствената си външност и тя определя самооценката й. Което след определена възраст (да кажем 25-30 години) е характерно само за по-нискоинтелигентните жени.
Извинявайте, "Красива мама", но си е така  bouquet

И аз, подтикната от по-горните постове се канех да напиша нещо подобно. Не можете ли да приемете, че за някои жени външния вид не е най-важното и те се измерват в малко по-друга ценностна система. Не всички красиви жени  са кокетни, пърхащи с мигли при появяването на мъж, Боже как ненавиждам такова поведение. Има и умни жени. Достатъчно умни, за да искат да бъдат преценявани по възможностите им, а не по дължината на полата и цепката на деколтето. Но мисля, че някои тук просто не могат да го разберат.
Виж целия пост
# 318
Шанти е готина, много се забавлявам с нейните постове, особено, когато известно време не съм влизала в Клюкарника и СО.

По темата обаче мисля да се съглася с Касита - крайностите са рядко срещани - и в при красивите и при грозните. Вариации обаче колкото щеш.

Проклятието на грозната жена е че е грозна или, което според мен е по често срещано, че се възприема за грозна и това проличава в мисленето и поведението й.
Виж целия пост
# 319
А не знам, кои снимки си взел от гугъл, но съм на 100%, че си мъж, или предположението на Вилико, не е нормално някой постоянно да се самоизтъква нон стоп, това предполага някакъв вид дефицити.... както и да е аз разбрах вече, какво е проклятието  Wink
Виж целия пост
# 320
Отричаш ли подобно действие просто за забава?
Виж целия пост
# 321
Егати забавата. Освен ако не си на заплата, та да правиш весело на форума. Flutter

Като се замисля, една форумна звезда ми липсва в красиво-грозните теми. Щеше да обясни авторитетно и научно кое как, гарнирано с примери от интересния й задграничен живот.
Сигурно е отпуска.
Виж целия пост
# 322
Егати забавата. Освен ако не си на заплата, та да правиш весело на форума. Flutter
Е, може с друго основно да се занимава, а може и да не е един, но за да не му/им е скучно, влиза/т в роли.
Няма лошо bowuu.
Виж целия пост
# 323
Егати забавата. Освен ако не си на заплата, та да правиш весело на форума. Flutter
Някъде им казват "душата на компанията" Whistling
Виж целия пост
# 324
 Joy Невероятно..
Радвам се, че се забавлявате, дами  bouquet
По темата моля, отклонихте се  Wink
Виж целия пост
# 325
А не знам, кои снимки си взел от гугъл, но съм на 100%, че си мъж, или предположението на Вилико, не е нормално някой постоянно да се самоизтъква нон стоп, това предполага някакъв вид дефицити.... както и да е аз разбрах вече, какво е проклятието  Wink

  Еми такова е ежедневието на жените, надарени с неустоим сексапил, какво да прави жената. Защо толкова се чудите, ако не ви се е случвало, поне не наблюдавате ли реалността.
 
 Постовете и са приятни и забавни, не знам с какво ви оскърбяват Laughing
Виж целия пост
# 326
Егати забавата. Освен ако не си на заплата, та да правиш весело на форума. Flutter

Не знам как оценяват, но май гладна ще си остане.  
Виж целия пост
# 327
А някъде "местния идиот".
Спирам, спирам.
Виж целия пост
# 328
Ще намина и в другата тема да го напиша, но не мога да не го споделя и тук: Проклятието на красивата жена е, че винаги ще се намери поне една по- красива от нея, която да и вгорчи живота.  Joy

$hantalche, завиждат слънце, не им се връзвай!  Hug
Виж целия пост
# 329
Отричаш ли подобно действие просто за забава?

къде трябва да се смеем ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия