Проклятието на грозната жена

  • 43 289
  • 879
# 345
 
Мене ми е интересно към коя група спадат мацките, изваяни в тяло, ама като се обърнеш - урунгел. Като гледам, се котират добре.. таковата... явно като имаш секси тяло, вечене се броиш "грозен"...

 Като гледам миските, дето ги избират, имаш право.
Виж целия пост
# 346
Мъже са в журито, мъже са им спонсорите - нормално.
Виж целия пост
# 347
Зеринтия, четейките стигам до извода, че не си особено красива. Щото нали, вътрешният мир се отразявал на външността и т.н.....

Ти каквато си добричка, трябва да си поне 100 кила. Щото нали дебелите били добри.

A, Трещи, това е нейната логика. Моята е съвсем различна- и красивите, и грозните могат да бъдат противни.
Виж целия пост
# 348
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.
Виж целия пост
# 349
Грозни са жените на другите мъже.
Виж целия пост
# 350
Кои са тия "другите" мъже? Аз съм срещала само един вид.
Виж целия пост
# 351
  Чуждите.
Виж целия пост
# 352
Кои са тия "другите" мъже? Аз съм срещала само един вид.

Ирис, поставих се в позицията на мъж Rolling Eyes - т.е. на приятелите и колегите, на другите мъже жените им са грозни. Моята е най-красива.
Виж целия пост
# 353
  Ааа, по-добре така, само да не е обратното Laughing
Виж целия пост
# 354
Проклятието на грозната жена е, че никой не се интересува от тортичките и.
Виж целия пост
# 355
Грозни са жените на другите мъже.

а, аз пък все мислех, че чуждата жена им се вижда по хубава.. Wink
Имаше един лаф преди съм го чувала :
 – Много си хубава жена,ама така, маааалко чуждо да имаш..
Виж целия пост
# 356
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.
Всеки ден благодаря, че съм се родил мъж.  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Теми като тази и огледалната и не трябва да замират,защото има жени,които развалят всяка тема,като я заменят със своята собствена,а тя е една едничка:''Колко съм красива,обичана,обгрижена,обожавана и въобще ВЕЛИКА!'' Още по досадни са такива жени в тема,където се обсъжда сериозен въпрос,там те влизат само за да обяснят,че такъв проблем нямат...Разбирам,че имат нужда от това,ама...Има и умни жени,които могат да  дадат смисъл и на най-тъпата тема,кеф ми е да ги чета! Simple Smile
Виж целия пост
# 358
А аз въпреки всичко, никога не ми е минавало през ум дори, че искам да съм мъж  Rolling Eyes
Някак да съм жена ми е на сърце  Heart Eyes въпреки трудностите..
...:''Колко съм красива,обичана,обгрижена,обожавана и въобще ВЕЛИКА!'' Още по досадни са такива жени в тема,където се обсъжда сериозен въпрос,там те влизат само за да обяснят,че такъв проблем нямат..
Ами да се похвалят, какво толкова.. Grinning
Не може всеки да ни се харесва, рожбе ..Нито ние да се харесваме на всички.
То не е и нужно. Peace
Виж целия пост
# 359
Проклятие тегне навсякъде.
Жена да не си.
Всеки ден благодаря, че съм се родил мъж.  Mr. Green

Ако трябва да сме точни - родил си се момченце  Mr. Green
И не си се родил, а са те родили. А преди това - направили.
Иначе - имаш всички основания за благодарност.  Wink

Не че ми е зле да съм жена. Напротив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия