Проклятието на грозната жена

  • 43 298
  • 879
# 405
Е, ама си стана тема, а момичета  Hug Laughing
Виж целия пост
# 406
Е, ама си стана тема, а момичета  Hug Laughing
Ще видиш ти "стана тема "  досега не съм се питала защо почти всички продавачки са любезни с мен  Close мислех се за средна хубост ,а то  ooooh!
Ама ето го пък и плюса на грозноватичките .
Виж целия пост
# 407
Не се сдържах, НО  един чист е истински стойностен човек няма да изсипе по някаква си касиерка такава помия, много забавен образ наистина...
Подписа ми говори достатъчно за такъв тип хора...
Касита каква роля какви 5 лева, или ти харесва някакви хора да бълват простотии и другите да потриват ръце, много хуманно, няма що.
Не влизам в роли още по-малко пък във форумни, просто си разсъждавам тук....
Виж целия пост
# 408
Аз имам един познат, егати готиния мъж, абе всичко си му е на мястото – обаче се ожени за грозна жена с думите – жал ми е за нея, то кой ще я вземе, пък и тя кого пак ще заобича след мен...аре ся колко е вярно не знам, ама тя верно е грозна...   

Зеринтия - Шантал не е изливала помия, напротив - много фино си разказа случката, ама вие я подкукуросахте/така беше думата, нали/ после  Whistling
Виж целия пост
# 409
Споко де, Шанталчето нали е рускинче - утешавайте се, че само след няколко години ще заприлича на:

Скрит текст:

или на:

Скрит текст:

 Hug
И така всички засегнати ще бъдат отмъстени  Wink

Виж целия пост
# 410
"Всеки мрази красивите и умните" се пее в една любима моя песен, но повече от половината в темата могат бъдат поне наполовина спокойни Simple Smile

Янечек, безценно.  Mr. Green

Има една друга песен, много вярна също:

And god help you if you are an ugly girl
Course too pretty is also your doom
Cause everyone harbors a secret hatred
For the prettiest girl in the room
And god help you if you are a phoenix
And you dare to rise up from the ash
A thousand eyes will smolder with jealousy
While you are just flying past



Виж целия пост
# 411
 Joy hahaha Не мога вечеее... rotfImbo rotfImao
BirdsFlu Laughing Peace
Виж целия пост
# 412
Тя дотогава ще е натрупала капитал от хубостта си и пак ще ни тегли една, а ние ще завиждаме.

Виж целия пост
# 413


Зеринтия - Шантал не е изливала помия, напротив - много фино си разказа случката, ама вие я подкукуросахте/така беше думата, нали/ после  Whistling

 Не е така, един к.р повече си сложила. Grinning

 Тая втората мамаша обаче е много... яка.

 
Виж целия пост
# 414
Тая втората от реклама на Беломорканал ли е? hahaha
Виж целия пост
# 415


Зеринтия - Шантал не е изливала помия, напротив - много фино си разказа случката, ама вие я подкукуросахте/така беше думата, нали/ после  Whistling

 Не е така, един к.р повече си сложила. Grinning

 Тая втората мамаша обаче е много... яка. 

Един такъв никога не може да е в повече, ама вие си знаете.
Виж целия пост
# 416
Тая втората мамаша обаче е много... яка.

Сладка дебеланка с правилни черти и перфектна кожа, нали така беше? - направо не е за тази тема, а за другата  Peace
Виж целия пост
# 417
Iris04, много за душманите  Wink
Виж целия пост
# 418
Аз само не мога да разбера, защо вместо да се разисква "философската" страна на "проклятието" на визията в парадигмата на универсума (събрал всичката си мъдрост в бг мама  Mr. Green ), все се стига до конфликти  Mr. Green
Вечно някой напада някого и май вместо "проклятието на красотата" и "проклятието на грозотията", трябва да има тема "проклятието на проклетията"   Laughing
Не може ли просто кротко и миролюбиво да си коментираме тези така жизнено важни въпроси  Grinning
Виж целия пост
# 419
Е какво проклятие ако няма проклетия... или проклетии...  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия