Проклятието на грозната жена

  • 43 319
  • 879
# 780
А, не знам, Анди. Щом мислиш, че да те наричат тъп е по-приемливо от некрасив - може. Само че наща Краса нарича наред хората тъпи със завоалирани думи, не само един или двама от пишещите...Ей това, ако не е грозно - здраве му кажи. Така че, както тя си позволява да казва своята истина - нека тогава и другите могат да изкажат - тяхното мнение, а?
Виж целия пост
# 781
Не ви знам грозни ли сте или хубави, но ме е срам да ви чета.
Виж целия пост
# 782
Вили  bouquet

Човече, не чети, бре Mr. Green
Виж целия пост
# 783
Нито завоалираните, нито преките обиди са красиви и приятни, но към вторите някак се усеща по-силно и чувството за грубост, което допълнително вгорчава.
Виж целия пост
# 784
То, някак излиза като в детската градина - две момиченца нещо не се харесват взаимно иедното момиченце казва "ти си грозна", а другото  отговаря "а пък, ти си тъпа"! Само дето я няма учителката да ги накаже и двете.  Laughing

Във форумното общуване обаче, освен ако не си си сложил лична снимка за аватар, определено можеш да скриеш, ако си некрасив. И в никакъв случай, ако си тъп, повърхностен и безпричинно агресивен. Това няма скриване  Mr. Green
Така че всички квалификации по адрес на Краси си остават недоказани твърдения, докато за останалото... архивите са живи  Sunglasses

Не ви знам грозни ли сте или хубави, но ме е срам да ви чета.

 Peace Съгласна съм, грубо и непредизвикано е.
Виж целия пост
# 785
Не случайно написах, че познавам много пълни и приятни жени, тоест не отхвърлям другата крайност - щом е моя противоположност - значи е грозна!

Аз на Краса реагирам на конкретни постове, докато ти на мен - във всяка тема - без връзка ни с теб, ни разлика дори често в мнението - си умираш да ме засегнеш  Wink

Аз реагирам остро само на тези твои постинги, в които открито определяш хората като грозофили и неподдържани. Както и друг път съм казвала, според мен трябва самият ти да си изряден в това отношение, за да обиждаш така смело.
Другото, което е дразнещо, е че не се обръщаш лично към жената в обидите си, а говориш за нея в трето лице, сякаш изобщо не влиза в темата. Такова едно отношение едва ли ще те направи по-красива в очите на останалите. Не е необходимо и изобщо да те е виждал човек, за да се отдръпне. Не че, ако се обърнеш лично към нея във второ лице, единствено число, както го направих аз, би било по-красиво, но някак си би било по-честно спрямо самата нея. "Краси, виждала съм те, не си мой тип итн, итн...
Иначе се получава нещо подобно на селяндурското одумване: хем не е насочено директно към обекта на обидите, хем достатъчно силно изречено, че да те чуе от края на другата улица.
Виж целия пост
# 786
А, не знам, Анди. Щом мислиш, че да те наричат тъп е по-приемливо от некрасив - може. Само че наща Краса нарича наред хората тъпи със завоалирани думи, не само един или двама от пишещите...Ей това, ако не е грозно - здраве му кажи. Така че, както тя си позволява да казва своята истина - нека тогава и другите могат да изкажат - тяхното мнение, а?

Тук доста личи, когато си тъп. Красотата не чак толкова.
Виж целия пост
# 787
Нито завоалираните, нито преките обиди са красиви и приятни, но към вторите някак се усеща по-силно и чувството за грубост, което допълнително вгорчава.

Съгласна съм донякъде. Но нека си кажем нещата, както са. Когато си позволяваш да си и ти груб /независимо по какъв начин/- приеми, че може и към теб да не са много ласкави, какво толкова.
Интересното е, че спорът тук не тръгва от Нашата любов с Краса.
Та вероятно не само на мен доста неща са ми направили впечатление...


buttinsky - аз поне си признавам, че се старая, а не нападам другите като тъпи послредователи на красотата без грам акъл.
И ти, като си мислиш, че имаш право да правиш такива коментари - "селяндурски", моля - поне следвай собствените си правила и не обиждай! Иначе някак не върви, нали - сама го казваш  Laughing
П.П. кое толкова не харесваш у мен- хайде кажи най-сетне, че започвам да се чудя доста, за външния вид говоря, суетна съм   Embarassed


А, не знам, Анди. Щом мислиш, че да те наричат тъп е по-приемливо от некрасив - може. Само че наща Краса нарича наред хората тъпи със завоалирани думи, не само един или двама от пишещите...Ей това, ако не е грозно - здраве му кажи. Така че, както тя си позволява да казва своята истина - нека тогава и другите могат да изкажат - тяхното мнение, а?

Тук доста личи, когато си тъп. Красотата не чак толкова.

Искаш да кажеш, че има доста тъпи из форума, а Краса е нашия талант да ги открива?
Виж целия пост
# 788

Всички знаем, че си красива. Но във виртуалния свят това някак си губи значение. Тук и аз мога да съм висока блондинка.
Виж целия пост
# 789
viliko... уважавам те щото си добър опонент... Краси също е спечелила моето уважение, щото е искрена и ясна въпреки че имам основание да и се сърдя доста... само едно искам да кажа... уважавайте мнението на останалите колкото и да не ви харесва, за да има мир и разбирателство във форума... грозните гледки ни правят свидетели на сцени които никой не иска да вижда.. в крайна сметка няма какво толкоз да се дели!!!  Peace
Виж целия пост
# 790
Доколкото си спомням, точно Красимира беше радетел на назоваването на нещата с истинските им имена. Обаче явно не е приятно, когато обект на истина си самият ти.
Пък и никъде не видях написано: "Краси, ти си грозна".
Обаче това си е факт
Ох, Шанти, моля те, моля, моля,     Praynig   , кажи, че това е опит за майтап.....и ти не си толкова ....тъпичка....ако те е срам да си признаеш пред целокупното форумско общество, може и на лични.
иначе ми разби цЕлата психо-лого-теория.  

Виж целия пост
# 791
Не можеш, Треще. Друго впечатление оставяш с писането си - нали ти казах  Joy
Иначе, сериозно  Peace

Соте - защо към мен прехвърлихте битката не разбрах, при положение, че на две страници назад я направиха Краса на г*з направо с конкретни и гадни думи... Tired

Богиня - ти само това ли си засякла от нея?
Виж целия пост
# 792

Всички знаем, че си красива. Но във виртуалния свят това някак си губи значение. Тук и аз мога да съм висока блондинка.
Не съм. Казах ти, че съм стара, грозна и дебела. ССФ с две думи. Другото е имагинерност. Mr. Green
Виж целия пост
# 793
viliko, толкова бързо пишеш, че изобщо не вникваш. После, ако някой те упрекне в глупост, моля те, не се сърди.
Виж целия пост
# 794
viliko, толкова бързо пишеш, че изобщо не вникваш. После, ако някой те упрекне в глупост, моля те, не се сърди.

Айдеееееееее   Joy Настана наистина веселба...
Направо се отакова на последните си опити да дадеш смислено и интелигентно обяснение...жалко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия