Проклятието на грозната жена

  • 43 272
  • 879
# 840
И жените още от малки това го усещат. Досега не съм видяла някоя жена да се пука от яд, ако някоя друга е по-умна, обаче трудно преживява, ако някоя друга е по-красива и по-желана от мъжете. Полов подбор, какво да се прави, мъжките първо се хващат на въдицата с външния вид, пък после може и да забележат дали жената е умна. Дори, според мен, са готови да преглътнат тъпотата, ако жената е красива, но рядко се радват на умната жена, ако е грозна. Най-малкото другите мъже ще му завидят за хубавата жена, а не за умната. Нещата са си добре пресметнати и намислени, само феминистките си мислят, че не е справедливо, и то защото обикновено са грозни.
Виж целия пост
# 841
Напротив, Ili, не само допускам, че съществуването на полюси красив-грозен е крайно, а и неведнъж писах в тази и другата тема, че единица са тези, които се отнасят към тях, повечето са позиционирани в средата, т.е. симпатични.
Виж целия пост
# 842
Айде сега и феминистиките ... Да си кажа право и аз не бих преглътнала грозен ум... така да се изразя. Предпочитам да ми радва окото.
Виж целия пост
# 843
резюмирайте в едно изречение, моля, над байрон ли да залягам или да се хвърлям на към тортите  Rolling Eyes
Тортите не са твоето поприще. Вземи наблегни на Хегел Mr. Green Може и в оригинал.

Хм .. съвсем се обърках. Чела съм Хегел (в оригинал разбира се  Naughty). Туй ще да значи ли, че съм умна  newsm78
Щото пък според други изказвания по-горе, ако не съм грозна, значи съм тъпа  newsm78
На всичкото отгоре съм и руса. Значи ще да съм дважди по-тъпа.
Как да вържа сега Хегел в картинката на тъпата блондинка  Whistling
Виж целия пост
# 844
Не е достатъчно просто да си чела Хегел, важното е какво си разбрала от прочетеното.
Щото аз знаеш ли колко добре умея да чета на френски, ама ничего не понимаю.
Виж целия пост
# 845
Не е достатъчно просто да си чела Хегел, важното е какво си разбрала от прочетеното.
Щото аз знаеш ли колко добре умея да чета на френски, ама ничего не понимаю.
Умея добре в комбинация с френски ще ти отворят много врати да знаШ.
Виж целия пост
# 846
КОй каза, че Краси не била злобна?  Joy
Само като прочете някой постинг на шанталче например и пише след нея, по начина и на писане си личи как не завижда, а се пръска от злоба, само аз ли го виждам?  Crazy Просто си я представям как говори и излиза пяна от устата и. И не знам защо и се връзвате, след като четейки нейните постове бих я поставила в челната петица на форума по глупост.  Тя друг аргумент срещу красивите няма-тъпа си. А тя като е тъпа и грозна?  Tired Не била обиждала.  Stop
И Краси, защо са ти толкова красиви тортите?  Flutter
Виж целия пост
# 847
Краси си е показвала снимки ли /не на тортите, а нейни/?
Виж целия пост
# 848
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.
Отричаш ли, че красивите ги приемат първосигнално като парче месо за секс?
Или твърдиш, че мъж, облещил се след красива жена , си мисли :"Ох, тая дали чете Шекспир в оригинал? И дали ще можем да си говорим за Шопен, Вагнер и Моцарт с часове?"     Mr. Green


Не става въпрос коя е умна, и коя -не.А какво си мисли мъж при вида на красива жена.  Peace
И тази истина предизвика толкова помия?     Shocked
Жалко.....за претенциите на повечето.



Виж целия пост
# 849
Ти искаш Богиня за трети път ли да ти цитира твоята помия?  newsm78
Виж целия пост
# 850
Струва ми се че тази тема ще бъде споходена от
проклятието  на зеления  гущер преди темата за
проклятието на красивите жени.

Виж целия пост
# 851
Краси като гледам колко общо има това което си отговорила с това, което е написала Шанталче ,свят ми се завива  Grinning
Аха,  сега разбрах,  грозната по дифолт е умна, интелигентна и стойностен човек.

На това търси отговор Шанталче .
А ти на та на красивата като я погледнат за секс мислят първоначално.
Виж целия пост
# 852
КОй каза, че Краси не била злобна?  Joy
Само като прочете някой постинг на шанталче например и пише след нея, по начина и на писане си личи как не завижда, а се пръска от злоба, само аз ли го виждам?  Crazy Просто си я представям как говори и излиза пяна от устата и. И не знам защо и се връзвате, след като четейки нейните постове бих я поставила в челната петица на форума по глупост.  Тя друг аргумент срещу красивите няма-тъпа си. А тя като е тъпа и грозна?  Tired Не била обиждала.  Stop


Никой не казва, че е или не е. Ама като влезете в нейния стил й доказвате, че сте по-умни ли?  Simple Smile


Краси...*, ти нали не се заблуждаваш, че когато мъжът ти те е видял за първи път те е помислил за друго, освен "парче месо за секс".
И мъже, и жени, първо за това мислят, едва ли е редил в главата си пъзели с къща, деца и 2 кучета.

Виж целия пост
# 853
Аз съм красива ама не съм и тъпа. Някаква грешка на природата ли съм ? Mr. Green
Виж целия пост
# 854
Мъжът при вида на жена или си мисли "Ех, каква мацка/красавица/гадже/жена!" (в зависимост от речника му) или не я вижда.

Това по въпроса за истините.

Аз, ако съм грозна, твърдо бих се противопоставила на изискването за задължителна литература. Обидно някак ми изглежда.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия