До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 356
  • 2 391
# 525
Здравейте    Hug
Някой би ли ми препоръчал читав гинеколог в Бургас по възможност да е мъж  Rolling Eyes
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 526
M0ck0, за какво ти е гинекологът? За ЖК, за профилактичен преглед, проблем?
Виж целия пост
# 527
Здравейте,дами Simple Smile иска ми се да чуя актуално мнение за д-р Калчева.Не става въпрос за бременност.Ходих при нея 2 пъти,като ми я препоръча д-р Начева от ВМА.
Д-р Анета Начева ли? Имам прекрасни впечатления от нея.

Що се касае до д-р Калчева - противно на многото "плюнки" по неин адрес, че има само техника, че не ѝ разбира и т.н., аз от нея съм много доволна.
Не съм я търсила обаче за хормони, не знам там как се справя и как процедира.
Виж целия пост
# 528
За жалост не и знам първото име,но предполагам че е същата Simple Smile
Виж целия пост
# 529
За жалост не и знам първото име,но предполагам че е същата Simple Smile

За тази говоря аз: http://koog-vma.com/zanas-2.htm

Виж целия пост
# 530
Беше преди 5-6 месец и очевидно не и помня лицето,но щом няма друга Начева,значи е тя.
Ходих при Калчева и ми взе цитонамазка,гледа ме с вагинален ехограф,но беше адски груба,та чак ме разкърви ... Сега съм спряла противозачатъчни и цикъл не ми е идвал от 2 месеца и поради тази причина ще ходя пак,та взех да и се чудя вече ..
Виж целия пост
# 531
Аз преди да забременея съм ходила на профилактични прегледи при д-р Калчева, но нямам такива оплаквания.
Най-внимателния гинекологичен преглед, който съм имала е при д-р Кироваков. Ако това те притеснява, пробвай при него...
Виж целия пост
# 532
Може ли все повече и повече да съм влюбена в доктор Кироваков?! Ето днес му се обадих по телефона, беше дежурен човекът, извика ме на преглед и ме успокои. Толкова е внимателен, и обяснява... пу-пу-пу
Виж целия пост
# 533
M0ck0, за какво ти е гинекологът? За ЖК, за профилактичен преглед, проблем?


Напоследък имам болки в яйчниците, които не се свързват с определен период от месеца, ами просто болките присъстват...... най-вероятно имам някакъв проблем
Виж целия пост
# 534
Може ли все повече и повече да съм влюбена в доктор Кироваков?! Ето днес му се обадих по телефона, беше дежурен човекът, извика ме на преглед и ме успокои. Толкова е внимателен, и обяснява... пу-пу-пу

 Peace
Виж целия пост
# 535
е кажете повече информация за този д-р Кироваков като го хвалите толкова  newsm78 ........
Да се запознаем и ние  #Crazy
Виж целия пост
# 536
е кажете повече информация за този д-р Кироваков като го хвалите толкова  newsm78 ........
Да се запознаем и ние  #Crazy

Laughing
Всичко започна с Аля преди година .......
Виж целия пост
# 537
ИИИИ ,хайде моля ви и аз Praynig Дайте координати за този лекар и става ли за фоликуметрия.
Признавам си,че го чувам за първи път newsm78
Виж целия пост
# 538
Има доста изписано за него в последните теми.Не знам дали търсачката би ви помогнала. Peace
Виж целия пост
# 539
Да, някой беше писал, че е в М-БАЛ "Николай Чудотворец" Бургас........... но като разглеждам сайта им с кабинетите и лекарите за връзка него го няма, има някаква жена акушер-гинеколог.........
Дайте малко повече информация ако може или линк към такава  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия