
Нещо такова...... 

Нещо такова......
Само собственика на Дева Мария си направи труда да го повдигне тоя въпрос право куме в очи и да вдигне цените, а не да прибягва до подобни тъпи трикове. За едно недоносено дете , всяко пренасяне може да коства живота му....тъпотия до шия.

Само собственика на Дева Мария си направи труда да го повдигне тоя въпрос право куме в очи и да вдигне цените, а не да прибягва до подобни тъпи трикове. За едно недоносено дете , всяко пренасяне може да коства живота му....тъпотия до шия.
/ и това всичко за жалост, не е за хвалене.....ама ....е факт/

Имах проблеми с кърменето и ми се предложи допълнителна помощ и грижа за това, акушерката идваше в 1 през нощта да ми помага на тихо и спокойно и то с усмивка ........
Препоръчани теми