VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 398
  • 4 970
# 1 620
Фънки и Бонка си говорят за плодове. Той е учудващо кротък.
Виж целия пост
# 1 621
Мой приятел от ФБ: Ники Кънчев, толкова съм щастлив, че никога не съм те харесвал!
Ти никога не ме разочарова приятно
.
 Mr. Green
Виж целия пост
# 1 622
  Памела май си е в покоите, никой нищо не споменава за нея, сигурно са им казали да не говорят.
Виж целия пост
# 1 623
Памела ми хареса много. Много земна и готина.

Вярвате ли, че багажа и е изгубен? Ако е истина - това е супер тъпо!
Тази Аксиния ме дразни много, кво го дири вътре? Нито е ВИП, нито е свършила нещо значимо, освен снимките и за Плейбой..айде и Златка не е свършила нещо по-значимо, но поне е скандална,актуална и интересна..а Акисиня какво е?

В момента гледам от едно място , без звук..  Моткат се от кухнята в хола, а Памела не я виждам? Къде е ?
Виж целия пост
# 1 624
Памела ми хареса много. Много земна и готина.

Вярвате ли, че багажа и е изгубен? Ако е истина - това е супер тъпо!
Тази Аксиния ме дразни много, кво го дири вътре? Нито е ВИП, нито е свършила нещо значимо, освен снимките и за Плейбой..айде и Златка не е свършила нещо по-значимо, но поне е скандална,актуална и интересна..а Акисиня какво е?

В момента гледам от едно място , без звук..  Моткат се от кухнята в хола, а Памела не я виждам? Къде е ?

http://kidscotv.ovo.bg/index/vip_brother/0-7
Тук има и звук.
Виж целия пост
# 1 625
аз мисля, че всичко около Памела - от Ники до Къци е било режисирано и по сценарий  Blush
Виж целия пост
# 1 626
Памела ми хареса много. Много земна и готина.

Вярвате ли, че багажа и е изгубен? Ако е истина - това е супер тъпо!
Тази Аксиния ме дразни много, кво го дири вътре? Нито е ВИП, нито е свършила нещо значимо, освен снимките и за Плейбой..айде и Златка не е свършила нещо по-значимо, но поне е скандална,актуална и интересна..а Акисиня какво е?

В момента гледам от едно място , без звук..  Моткат се от кухнята в хола, а Памела не я виждам? Къде е ?

Аз, честно казано, не виждам нито един БГ ВИП вътре. Вчера се зачудих какво е точно българското определение за ВИП личност...
Виж целия пост
# 1 627
аз мисля, че всичко около Памела - от Ники до Къци е било режисирано и по сценарий  Blush
Абсолютно, нали в началото на Пам микрофонът не работеше и Никито започна да говори нещо как я сънувал и глупости в този сорт, но тя каза, че не го разбира (не чува превода), тогава нашият отвърна, че ще се наложи да импровизира и я пита нещо друго, без излишни предисловия....ама беше смях, когато и казваше за нагласянето на микрофона на ясен бълг ез и как така Памела не го разбираше  Rolling Eyes Joy
Не казвам, еч не може да се оправи с езика, но явно не са били подготвени да си говори и превежда сам в едно и също време.
Глупостите обаче ми дойдоха в повече от него  Sick

п п
catty m, всичките са Вип бре, как да не са  ooooh! даже и българи не са едната част  Laughing чухте ли какво им каза Памела при запознаването - влиза, посреща я Владко - той бил американец (нещо такова и представи), после още някой каза, Че и той от там идвал (дали не беше онази странната журналистка с русата коса), Ирен и тя...та Памела взе да се чуди в кой ББ е попаднала  ooooh!
Виж целия пост
# 1 628
Какъвто ни е ВИП-ът,такава са ни и политиците!! Peace
Виж целия пост
# 1 629
Някой гледа ли на този сайт   http://kidscotv.ovo.bg/index/0-2 или има някаква промяна
Виж целия пост
# 1 630
Някой гледа ли на този сайт   http://kidscotv.ovo.bg/index/0-2 или има някаква промяна

да, нищо интересно не става Peace
Виж целия пост
# 1 631
ето тук го дават директно и безплатно http://www.twitch.tv/martyvily     love001
 
Виж целия пост
# 1 632
ето тук го дават директно и безплатно http://www.twitch.tv/martyvily     love001
 


Мерси! Нещо стана в предния сайт.
Виж целия пост
# 1 633
А къде отиде Памела? Явно си е легнала
Виж целия пост
# 1 634
  Памела май си е в покоите, никой нищо не споменава за нея, сигурно са им казали да не говорят.

Да, или в Шератон във ваната  на някой апартамент Wink  аз мисля, че вече са я извели от къщата ... Ще я покажат още два-три пъти на аудиторията  може би, и айде обратно в LA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия