VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 267
  • 4 970
# 2 160
Добре, де. Вчера иронизирах, ама днес направо питам.
Аджеба защо трябва задължително един човек да владее английски? Не може ли да владее немски без да има понятие от превода на "What is this?" И защо ако случайно не го владее добре е заклеймен за изключително тъп.
 
Не е задължително разбира се, но ако не искаш да гледаш като някои от хората в къщата е полезно да поназнайваш това онова.  Peace
Аз че го знам, го знам.  
Имам приятелка, която знае шест езика и тя би гледала като хората от къщата.
Кофти.  Peace
Едва ли е много кофти. Явно в Германия не й трябва. Италиански, испански, полски, немски, сръбски, руски ....  Ама английски- хич. Май станаха повече от шест с българския.  

Как да е. Да спря да спамя.  Grinning Може би английския е прекалено масов  в България.
Виж целия пост
# 2 161
Аз пък не обичам такова прехласване, особено пред самия човек. Няма да седна да й обръщам по-специално внимание от другите, нито да досаждам с присъствието си, приказките си, да се държа с нея все едно е "извънземна" и т.н. Не бих се чувствала добре, нито смятам, че тя самата би се чувствала комфортно. Затова и ми е странна мисията да я обгрижват...би ми било адски неудобно.


Кори,  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 162
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...
Виж целия пост
# 2 163
 newsm18
Аваааа! Май започнахме да се събираме. Радвам се да "те видя ".
Виж целия пост
# 2 164
newsm18
Аваааа! Май започнахме да се събираме. Радвам се да "те видя ".

Me too. Mr. Green
Виж целия пост
# 2 165
Laughing Laughing

п.с. Не мога да спра да се смея с глас. Толкова простотия на едно място не бях чела.  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 2 166
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...

Не мога да повярвам  Shocked
Виж целия пост
# 2 167


а не е ли права?  hahaha

Не е луд тоя,дето яде баницата, а тоя,дето му я дава  Mr. Green
що да не вземе тоя хонорар, като й го предлагат
Виж целия пост
# 2 168
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...

Това ми звучи като съчинено интервю. толкова прозира, че няма накъде повече.
Виж целия пост
# 2 169

Това много измислено ми се струва.
Виж целия пост
# 2 170
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...

Не мога да повярвам  Shocked
Е ,не се връзвайте де .
Тъпанарка ли си ?Гледаш  нали?
Виж целия пост
# 2 171

Не вярвам, че е истинско това интервю.
Виж целия пост
# 2 172
 Това интервю е чиста измислица.
Виж целия пост
# 2 173
и аз не мога да ви изчитам
 сега къде гледате
 на всички сайтове е окото на бг бр  и ни звук ни картина
метнете някои свестен линк - може и на лични  Heart Eyes
и пак мерсиииииии
Виж целия пост
# 2 174
Не. Поне аз себе си не намирам в този текст.  Но поне се позабавлявах с нечии "умотворения".  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия