Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 450
аз не виждам огромна разлика между лидлски и български билков Wink те билките са си билки вътре, вече зависи от комбинацията... да не говорим, че 1/2 от бг билкови чайове напоследък дори при отварянето нямат кой знае какъв аримат и вкус, кой знае колко стари и изветрели са им билките...

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19228.htm а това е мн вкусничко Crazy
Виж целия пост
# 451
Аз точно това щях да хваля.  Simple Smile Много е добро, в Англия съм яла такова и си е едно към едно с тамошното.
Виж целия пост
# 452
 И аз взех от чушките  Simple Smile
И рибата маринованата ми харесва , трябва пак да взема , че забравих
Всъщност днес отидох специално да си взема от бозата от 1,16лв. , но беше свършила , заже и от по-евтината нямаше  Rolling Eyes
Но пък взех едни бонбони по 1,50 лв ( имаше с различен крем-пълнеж ) аз взех с крем-лешник - харесаха ми  Blush мисля да изпробваме и останалите пълнежи  Naughty

п.п. това е празната опаковка - свършиха за броени минути  Whistling
Виж целия пост
# 453
Ние купихме от ловджийския салам на Пикок и ни хареса. За бозата - аз си взех със захар, на майка купих с подсладител. Хареса ми, бях оставила нарочно съвсем малко в бутилката, след три дена лекинко киселееше, та не можах да и се нарадвам, наистина ми напомни за някогашната истинска боза. Майка обаче пийнала и я оставила в хладилника. Стояла е 5 дена, днес я извадих с намерението да я опитам, тя беше на тесто и отгоре нещо като ..........не е мухъл, но някакви две особени петна. Изхвърлихме я, може би не е толкова трайна, не знам. Тази със захарта си беше нормална на гъстота и не се промени, при мен стоя 4 дена в хладилника. Хайверът ми хареса, половинката пък каза, че бил гадост, така че всичко си е въпрос на вкус. Кексчето изглежда вкусничко, ще го пробваме и него. Peace
Виж целия пост
# 454
Мимито & Светла, колко бонбона са в кутията, ако все още не си я изхвърлила?
Виж целия пост
# 455
А масленият кейк с карамел в Бургаския Лидъл никъде не открих.Всичко ли е изкупено или аз не видях..
Виж целия пост
# 456
ЗА ВСИЧКИ ОТ ЛИДЛ, КОИТО ЧЕТАТ ТУК:МНОГО ЛОШО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ПРАВИ ДА ОСТАВЯТЕ "УЖ" СЛУЧАЙНО СТАРИ ЕТИКЕТИ НА ПРОМОЦИИ ЗА ЗАБЛУДА НА КЛИЕНТА!НЕ НИ РАЗОЧАРОВАЙТЕ, АКО МОЖЕ  И НЕ ЗАЛАГАЙТЕ НА ТРИКОВЕ, С КОИТО СЕ ИЗЛАГАТЕ!!

Друго - едно плодово мляко на 'Линеса' о,1 % масленост. Като вица за тортата от моркови 'Много е гадно, нали? Simple Smile

Иначе похвалвам кивито, което е с цял 1 лев по-евтино от Била, кокосчетата с шоколад, млеката милбона,ръжено-пшеничния хляб,бозата със захар,белият шоколад на Фин Каре, бисквитките с американското знаме, сиренето на "мизия милк', киселот мляко- най-евтиното- струва си и сега не се сещам какво да хваля друго.... ама пък се е и оплаках. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 457
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm

Никак не съм доволна от зелените чайове на лидъл. Стоят някакви мътни, а и на вкус са едни блудкави и не ми допадат. Пила съм по-хубави зелени.
Виж целия пост
# 458
Е, то е ясно, че има и много по-хубави зелени, но за тази цена на мен са ми ОК чайовете на Лидл.
Виж целия пост
# 459
Мимито & Светла, колко бонбона са в кутията, ако все още не си я изхвърлила?
На брой - 18 броя са
Но дребни , по-малки са по размер от Фигарото
Виж целия пост
# 460
Аз си споделям, че на мен лично не ми допадат дори и за цената си, просто не е това, което искам да пия  Peace. За много потребители са си ок. Всеки с вкуса си.
Виж целия пост
# 461
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm

Никак не съм доволна от зелените чайове на лидъл. Стоят някакви мътни, а и на вкус са едни блудкави и не ми допадат. Пила съм по-хубави зелени.
Аз също съм пила по-хубави зелени чайове..., но бяха и доста по-скъпи...А,само да кажа,че и на мен,приготвен по стандартния начин ми е слаб чая,затова си го правя на кафемашината/идеално пасват на малката цедка/ и става страхотен.
 Amantes de la siesta! ,не ги оставят нарочно......забравят ги... Wink
Виж целия пост
# 462
ЗА ВСИЧКИ ОТ ЛИДЛ, КОИТО ЧЕТАТ ТУК:МНОГО ЛОШО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ПРАВИ ДА ОСТАВЯТЕ "УЖ" СЛУЧАЙНО СТАРИ ЕТИКЕТИ НА ПРОМОЦИИ ЗА ЗАБЛУДА НА КЛИЕНТА!НЕ НИ РАЗОЧАРОВАЙТЕ, АКО МОЖЕ  И НЕ ЗАЛАГАЙТЕ НА ТРИКОВЕ, С КОИТО СЕ ИЗЛАГАТЕ!!
Аааа, ми то си е за тяхна сметка  Mr. Green Веднъж ми се случи да купя консерви котешка храна, над щанда висеше етикет с промоционална цена, а на касата ми ги таксуваха на нормалната. Веднага помолих да извикат управител, дойде човекът, обясних случая, на секундата ми възстановиха разликата в цената и си смениха неоправената табела. Тоест платих промоционалната цена, въпреки че явно промоцията беше изтекла вече.

И да похваля мюсли-блокчетата на Лидл - много вкусни, без гмо-флейксовете вътре, много по-добри от Нестле примерно.
Виж целия пост
# 463
Ако някой ме светне как да слагам снимки  cry
ето линк /дано да работи/
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-510A7495-BC87F91F/lidl_bg/hs … xsl/4179_7891.htm

Никак не съм доволна от зелените чайове на лидъл. Стоят някакви мътни, а и на вкус са едни блудкави и не ми допадат. Пила съм по-хубави зелени.

Явно е въпрос на вкус. Аз цена не гледам, купувам от всички, които ги има по супермаркетите и следя кои свършват, за да запълня липсата. Най-често купувам тези от Лидл, макар и да са 2 пъти повече бройки. Иначе преди няколко месеца в колективните сайтове бяха пуснали някакви от ЮАР. Те си стоят така. Явно наистина са гадни. Да уточня, че чай не обичам. Купувам ги заради дъщеря си.  Grinning
Виж целия пост
# 464
радвам се, че на вас ви харесват и ви вършат работа!  Wink
така и така съм тук, отдавна ми се искаше да споделя за лидълския памук, от който съм страшно доволна. Една доста голяма опаковка е/не помня цената, но едва ли е бил скъп/ и даже не помня кога съм го купувала, вероятно преди месеци, а още имам от него. Ползвам го почти ежедневно за козметични цели, идеален ми е! хем чудесен като качество, хем страшно икономичен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия