Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за таблетките за съдомиялна машина в Kaufland?
Какви са отзивите за месото в Kaufland?
Какви са отзивите за възглавниците на Dormeo, които могат да бъдат спечелени с точки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за таблетките за съдомиялна машина в Kaufland?
Отзивите за таблетките за съдомиялна машина в Kaufland са смесени, като някои потребители смятат, че не почистват ефективно, докато други са доволни от тях. Някои потребители не са доволни от тях, като твърдят, че не почистват добре и ги сравняват с други марки като Finish и Fairy. Въпреки това някои потребители са доволни от праха за съдомиялна машина на Kaufland и го препоръчват за употреба.
-
Какви са отзивите за месото в Kaufland?
Отзивите за месото в Kaufland са смесени, като някои клиенти оценяват определени продукти като свински стекове на скара, джолани и езици, докато други съобщават за неприятна миризма на охладени бутчета и недоволство от качеството на каймата. Отзивите за месото също варират в зависимост от предпочитанията и очакванията на клиентите.
-
Какви са отзивите за възглавниците на Dormeo, които могат да бъдат спечелени с точки?
-
Кои са най-популярните продукти и марки в Kaufland?
-
Какви са отзивите за продуктите на марката Blanchett в Kaufland?
Отвътре уж нищо му нямало,но боята отвън падала
Каза,че не може да го изтърка като хората,понеже се лющела.Но нека и другите да кажат.....
Не я изваждам от чантата си. Вчера напазарувахме и таблета. Перфектен. Учудена съм, че не е китайски /някакво чешко производство е/. Свързва се с рутерите без проблем, всичко е на 6. Само не ни е ясно засега дали е възможно да се свърже с нета посредством флашка на някой от мобилните оператори, засега не успяваме. И парочистачката закупих, и от нея съм доволна. Голям обем на контейнера и 1300 вата мощност. Загрява наистина за 10 сек. Надявам се да не съжалявам никога за покупките си. Успокоителното е, че уредите са с 3 г. гаранция все пак.
Използва се всеки ден по 2 пъти минимум- нямам никакви забележки, освен че се нагрява целия уред
и всеки път ми оставя следи по стъклокерамиката, както писах и преди.