Кауфланд

  • 114 128
  • 750
# 450
Някой да има мнение за намаленият тостер и  сандвич тостерът?
Виж целия пост
# 451
А за балсамовият оцет,мнение?
Виж целия пост
# 452
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Виж целия пост
# 453
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.

Свекърва ми има такъв PeaceОтвътре уж нищо му нямало,но боята отвън падала TiredКаза,че не може да го изтърка като хората,понеже се лющела.Но нека и другите да кажат.....
Виж целия пост
# 454
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.

Свекърва ми има такъв PeaceОтвътре уж нищо му нямало,но боята отвън падала TiredКаза,че не
може да го изтърка като хората,понеже се лющела.Но нека и другите да кажат.....

Очаквах нещо такова с боята от вън.
И на мен точно това не ми вдъхна доверие, но го купихме.
Моят мъж все тигани ми купува   Joy
Виж целия пост
# 455
аз съм страшно доволна от керамичните съдове, на предната промоция си накупих на Сапир от всеки вид по един, сега още едно тиганче. Не ми се е случвало да ми залепне и да ми загори нещо за разлика от тефлоновия на Тефал. Отвътре само с гъбичка забърсвам, то няма и нужда от друго,макар че една баба в магазина питаше може ли с тел да го търка, явно много от хората не са наясно. Отвън не бих го чистила с телена гъба, досега боята не ми е паднала.
rosalka имам само сандвич тостера на Homa, въпреки че тая марка не съм я чувала и е някаква измислена, тостера вече 3 година си работи перфектно.
Виж целия пост
# 456
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.

Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Виж целия пост
# 457
Тази седмица в Кауфланд има таблет за 100лв и електронна книга за 90лв. Има ли отзиви за тях?

Аз мога да дам. Ел.книга съм я закупила при една от предишните промоции. Доволна съм, нищо че не е Киндъл  Sunglasses Не я изваждам от чантата си. Вчера напазарувахме и таблета. Перфектен. Учудена съм, че не е китайски /някакво чешко производство е/. Свързва се с рутерите без проблем, всичко е на 6. Само не ни е ясно засега дали е възможно да се свърже с нета посредством флашка на някой от мобилните оператори, засега не успяваме. И парочистачката закупих, и от нея съм доволна. Голям обем на контейнера и 1300 вата мощност. Загрява наистина за 10 сек. Надявам се да не съжалявам никога за покупките си. Успокоителното е, че уредите са с 3 г. гаранция все пак.
Виж целия пост
# 458
Някой да има мнение за намаленият тостер и  сандвич тостерът?

Майка ми се изкуши да вземе тостера и ни го подари. Доста паянтов изглежда, не знам колко ще изкара, но ние го ползваме много рядко, така че се надявам да е по-дълго.
Няма тавичка за трохите, всичко пада долу.
Външната част (бялата) е метална и силно за нагрява, мъжът ми вече се изгори.
Ама за тази цена върши работа.
Виж целия пост
# 459
Някой да има мнение за намаленият тостер и  сандвич тостерът?

Такъв тостер имаме от 2 години Simple Smile Използва се всеки ден по 2 пъти минимум- нямам никакви забележки, освен че се нагрява целия уред  Sunglasses
Виж целия пост
# 460
Някой да има мнение за намаленият тостер и  сандвич тостерът?

Такъв тостер имаме от 2 години Simple Smile Използва се всеки ден по 2 пъти минимум- нямам никакви забележки, освен че се нагрява целия уред  Sunglasses

Аз мислех да изхвърлям стария и да си взема нов, но приятелка ми каза, че тия били пълен боклук- слаб като мощност, ламарината режела ужасно и както вече се спомена много се загрявал
Виж целия пост
# 461
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Аз също  Peace
Виж целия пост
# 462
Тези тиганчета по-плътни ли са от тенджерите. Щото имам тенджерка от предходната промоция, същата на вид...., но още на второто ползване дъното й се деформира и макар да не е видимо, се върти като варено яйце на котлона Sad и всеки път ми оставя следи по стъклокерамиката, както писах и преди.
Виж целия пост
# 463
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Аз също  Peace
+1 Peace
Ползвам  и такава тенджера и нищо й няма. Нито е зацапана отвън, нито е деформирана по какъвто и да е начин. Явно зависи как се ползва.
Взех си и от скаричките за 17.99лв. Ползвам същата от много години и е поиздраскана от изтъркването с телче, та я подновихме. За сандвичи сутрин е супер!  Grinning
Виж целия пост
# 464
аа, скаричката т.н. парти грил, е класика тя си струва. Еденичния котлон, който го интересува, и той се нагрява целия и трябва да внимаваш да не го пипнеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия