Кауфланд

  • 114 129
  • 750
# 465
Парти грилът е пълен боклук-нагрява се много и при нас дори краката му,които са от пластмаса,се стопиха. Rolling Eyes Очакваш всеки момент да се разпадне-скарата мърда отвсякъде,а дръжките са нестабилни. Много е паянтов и съветвам всеки,който има от старите,да не го подменя с този..Старите са железни направо. От тиганите на Сапир,както писах и по-назад,съм повече от доволна-няма лющене на боя,няма залепване. Peace
Виж целия пост
# 466
От тиганите на Сапир,както писах и по-назад,съм повече от доволна-няма лющене на боя,няма залепване. Peace

Тиганите са перфектни  Peace, тавите също са невероятни, очаквам да ги намалят отново, ще си взема от всички размери, че и на бабите ще взема  Mr. Green Направо ми е удоволствие да пека в тях- баници, питки, мусака, ориз- мият се само с меката част на гъбата Peace
Виж целия пост
# 467
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Аз също  Peace

Снощи го ползвах, май и аз ще съм от доволните  Wink
Виж целия пост
# 468
Pupitka , а нямаше ли гаранция парти-грила? Моят е купен от друго място и не е мръднал, явно фирмите са различни.
Виж целия пост
# 469
raja_nikol, ще те помоля да ми обърнеш внимание на тавите когато излязат на промоция. Явно не съм ги виждала досега, а ми трябват тави. На Сапир веднъж бяха пуснали керамична форма за кекс и изобщо не ми хареса покритието и се отказах. Иначе тиганите нямат грешка и дано и тавите да са като тях.
Виж целия пост
# 470
Pupitka , а нямаше ли гаранция парти-грила? Моят е купен от друго място и не е мръднал, явно фирмите са различни.
Купуван е от Зора и да ти кажа накрая просто се разпадна.Не знам каква гаранция го покрива това,ама хич не ни се е занимавало за един парти грил да се разправяме със сервизи. Crazy
Виж целия пост
# 471
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Аз също  Peace

Снощи го ползвах, май и аз ще съм от доволните  Wink
+ 1 и от мен, страхотни са!!! Peace
Виж целия пост
# 472
Да се запиша и аз -имам най-големият тиган на САпир и мога да кажа,че е страхотен и наистина няма нужда от миене и търкане-можеш само да забършеш Simple Smile
Лек ден от мен:)
Виж целия пост
# 473
Някой ходил ли е тези дни до Кауфланд? Искам да купя още една парочистачка, чудя се дали все още се намират, или вече са изчерпани? А, и да се похваля: пуснахме и флашката на таблетчето. Оказа се малка подробност в настройките, така че всичко е ток и жица  Peace
Виж целия пост
# 474
Преди два дни ходих и все още имаше парочистачки. Става дума за Кауфланд - Плевен. Wink
Виж целия пост
# 475
Мерси, оказа се, че още ги има и в София, сега се прибрах тържествено с още една под мишница. Няма да споделям на колежки повече какво пазарувам, че никой не ми плаща за дистрибуторство  Crazy
Виж целия пост
# 476
Някой да си взел от чантите на Wenger  с точки на промоционална цена? Simple Smile Заслужават ли си цената  Thinking
Виж целия пост
# 477
 
Някой да си взел от чантите на Wenger  с точки на промоционална цена? Simple Smile Заслужават ли си цената  Thinking
Peace продуктите им са много добри (правят онези мултифункционални ножчета) - взех си чанта за лаптоп и одеало, може би ще взема и куфар, че имам още точки 
Виж целия пост
# 478
Някой да си взел от чантите на Wenger  с точки на промоционална цена? Simple Smile Заслужават ли си цената  Thinking
Приятелят ми си взе раницата и е много доволен. Peace
Виж целия пост
# 479
Някой да си взел от чантите на Wenger  с точки на промоционална цена? Simple Smile Заслужават ли си цената  Thinking
Peace продуктите им са много добри (правят онези мултифункционални ножчета) - взех си чанта за лаптоп и одеало, може би ще взема и куфар, че имам още точки 

А какво точно е това одеяло? Някакво олекотено ли е? Колко е голямо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия