Кауфланд

  • 114 129
  • 750
# 480
Момичета, имате ли отзиви за машинката за подстригване на Ремингтън, която в момента е на промоция? Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 481
koliodzvera , одеалото е плюшено, много леко, стандартен размер (точни размери не помня)
Виж целия пост
# 482
Не знам дали сте го коментирали по назад в темата, но ме интересува дали сте доволни от тиганите с керамично покритие? В момента са намалени на 10 лв.
Имам два на Сапир от различни промоции и съм много доволна.
Аз също  Peace

Снощи го ползвах, май и аз ще съм от доволните  Wink
+ 1 и от мен, страхотни са!!! Peace

Още една много доволна се включва, препоръчвам ги на всички!  Peace
Виж целия пост
# 483
За тиганите на Сапир още един глас  Peace Купих си от последната промоция преди 2 седмици и съм супер доволна  Wink Мисля да се сдобия с още един-два  Laughing
Виж целия пост
# 484
Аз пък си взех с керамично покритие. Още не съм го използвала. Не ми казвайте сега, че не са хубави. Някой има ли такъв и доволен ли е?
Виж целия пост
# 485
Ами моя на Сапир е с керамично покритие уж.Да не би да има някакви други и аз да съм нещо в грешка  newsm78 Аз купих от тези,които отвън бяха светло зелени и винено червени,а отвътре са си бели  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 486
Аз пък си взех с керамично покритие. Още не съм го използвала. Не ми казвайте сега, че не са хубави. Някой има ли такъв и доволен ли е?
Супер са си тиганите.
Ами моя на Сапир е с керамично покритие уж.Да не би да има някакви други и аз да съм нещо в грешка  newsm78 Аз купих от тези,които отвън бяха светло зелени и винено червени,а отвътре са си бели  Rolling Eyes
Мисля, че предните постове точно за тях става въпрос.
Виж целия пост
# 487
 ooooh! Аз мисля,че за тефлонови говорите.   Joy Извинете ме... JoyЧетох в друга тема за Тефала, че били боклуци и се омотах
Виж целия пост
# 488
Керамичните се водят,че са безвредни при употреба,за разлика от доказано вредните тефлонови съдове. Peace
Виж целия пост
# 489
А надрасква ли се лесно керамичното покритие? Днес мисля да го пробвам с палачинки. Нали става за това?
Виж целия пост
# 490
А надрасква ли се лесно керамичното покритие? Днес мисля да го пробвам с палачинки. Нали става за това?
Миналата седмица направих палачинки в такъв тиган. Чудесни станаха. Позвах дървена лопатка и от тези (как се водят? ) пластмасови решетки на Тефал за тефлона...
Още 1 глас за керамичните на Сапир Simple Smile
Виж целия пост
# 491
аз си взех на сапир една тава с керамично покритие от промоцията преди два-три месеца. честно казано бях леко скептично настроена, изглеждаше ми от калпав материал, а и с тая ниска цена...обаче тавата е страхотна, нищо не залепва, мие се с лекота. препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 492
А надрасква ли се лесно керамичното покритие? Днес мисля да го пробвам с палачинки. Нали става за това?
Ползвай дървени прибори или силиконови. Peace
Виж целия пост
# 493
Да, такива ще ползвам, както при тефлона. Щом сте доволни и от тавите ще си взема и една тава, че на моите много лепят. На каква цена ги пускат , да дебна промоция Laughing
Виж целия пост
# 494
Ами моя на Сапир е с керамично покритие уж.Да не би да има някакви други и аз да съм нещо в грешка  newsm78 Аз купих от тези,които отвън бяха светло зелени и винено червени,а отвътре са си бели  Rolling Eyes

И аз си купих.

Още не съм го пробвала. Но при толкова много "ЗА" трябва веднъж и аз да съм уцелила шестицата... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия