ПЕТОКЛАСНИЦИ - Тема 52

  • 48 673
  • 739
# 630


Как вървят ваканционните домашни.
Ние нямаме такива. Mr. GreenНали ни пуснаха предсрочно във ваканция и децата останаха без домашни.

Пълноценна почивка значи ... От друга страна е добре, че има домашни, иначе щеше да се "зомбира" целодневно с телевизия. А ако не е задължително, не мога да я накарам нищо да направи.
Виж целия пост
# 631
Ние пък сутринта се разправяхме за компютъра, направо се е зомбирала с фейсбук, ютуб и няколко игри. Сега учи, но ми е сърдита.
Виж целия пост
# 632
ОФФФ пубертет ли е какво ли е ама май всички са еднакви! ooooh!
Виж целия пост
# 633
Аз пък мисля, че такова като моето няма. Цял след обяд учи един урок и още няма изгледи да го научи скоро.
Виж целия пост
# 634
За много години момичета!  Да сте живи, здрави и много щастливи, както вие така и близките ви.

Ние пък сутринта се разправяхме за компютъра, направо се е зомбирала с фейсбук, ютуб и няколко игри. Сега учи, но ми е сърдита.
Сякаш говориш за моя младеж и фермите във фейсбук-а и дисни ooooh! Чак днес седна да реши някоя задача след мое нареждане, иначе задължително домашно имаше само от английския. Уж утре ще учи по география  Outta Joint
Виж целия пост
# 635
За много години на всички!Да сме живи и здрави и много поводи за усмивка през годината.

А,така кажете,че не сме само ние  зомбирани  от ТВ и се сърдим за учене Wink
Виж целия пост
# 636
За много години!
При нас положението е безконтролно, но от днес ще сяда да пише домаши Crossing Arms
За коледен подарък получи смартфон #2gunfire(баща и) и няма отделяне от него  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Просто нямям думи, как ще я караме  незнам Outta Joint
Виж целия пост
# 637
До Коледа се занимавахме по математика. Много пропуски открих, сигурно много има още.
По останалите предмети да се спасява девойката.
Виж целия пост
# 638
 Честита Нова Година на всички!!! Hug
 Ваканцията тече с пълна сила, имаме малко домашни, но още не са написани, пубертетът ни е подгонил и настигнал ooooh!
 Нашият срок свърши 2012 г. - завършихме с 5 и 6-ци , а само по двата езика с 3 ooooh! За АЕ го очаквах, но по италиански имаше 5 и 6 и през последната седмица- две двойки! Не знам какво ще се прави от тук нататък Thinking
 Иначе има и хубава част-взехме награда на СМТ и сега има максимален брой точки на олимпиадата по математика-значи отива на следващ кръг bowuu Hug
 Записахме го в Телерик на програмиране-много е въодушевен и няма търпение да започне!Май, по този повод, ще се наложи да се сдобие с така желаният  от него лаптоп (колкото и да не ми се иска на мен), но ще бъде ограничен в използването му само за програмиране, докато не покаже по-добри разултати по някои предмети! Peacebowuu
За съжаление курсът съвпада с този по математика и ще се наложи да не ходи в СМГ!
През новия срок продължаваме с уросите по АЕ (сигурно нямаше да завърши по АЕ ако не бяха уроците ooooh!) и с тениса-най-сетне открихме неговият спорт след 6 годишно лутане!
 НГ изкарахме прекрасно на една вила на Боровец-децата пощуряха от радост, танци и снежни забавления! Hug
 Толкова от нас за сега! Успех на всички дечица в завършването на срока и добър старт в новия! Peace
Виж целия пост
# 639
За много години момичета.. Hug
Изморих се от празнуване и пътуване..вчера се прибрахме и съм зарината от пране.
Наредила съм, че официално ваканцията за тях е свършила и от днес залягат над учебниците,
като за оставащите 4 дни искам да се изяде програмата за цялата предстояща седмица..
Така, де..Почиваха достатъчно.. Wink
Виж целия пост
# 640
Здравейте  Grinning
Останалите 4 дена ще се наложи да се понапъне, ако иска да смогне с домашните, които са им дали, макар че аз съм доста скептична, че ще успее със всичко. Надявам се поне да е успяла да си почине в първите дни от ваканцията, защото и те имат не по-малка нужда от почивка.
Виж целия пост
# 641
За много години!
Ние нямаме домашни за ваканцията, но се занимаваме по малко. Най-вече задачки по програмиране. При нас лаптопа ще е при преминаване в трето или четвърто ниво на курсовете. В неделя е олимпиадата по информатика, успех на всички участници  fingerscrossed
Виж целия пост
# 642
jd мина ли олимпиадата  по история в София? Във Варна ше бъде в събота, нашият ученик е решил да  участва, но не чете. Sunglasses
Виж целия пост
# 643
jd мина ли олимпиадата  по история в София? Във Варна ше бъде в събота, нашият ученик е решил да  участва, но не чете. Sunglasses
Отдавна мина олимпиадата по история в София,дори се знаят и резултатите!Новото тази година е,че въпросите са били с отворен отговор и това е затруднило повечето деца.Имало е доста въпроси с материал,който не се изучава,тоест разчита се на една богата обща култура и четене на енциклопедии.(например да се напишат старите имена на Пловдив,Стара Загора и т.н.)
Виж целия пост
# 644
Отдавна мина олимпиадата по история в София,дори се знаят и резултатите!

Че мина, мина. Ама резултати не знам Sad
Много трудна ми се стори, не е като математиката...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия