За бельото

  • 24 525
  • 477
# 345
 ooooh!Като стигнете до бездомните кучета, обадете ми се, аз се регистраирах, за да ''лая'' по кучемразците... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 346
Пънки, предвид темата, ако стигнем до бездомните кучета, ще сме по-скоро кучелюбци.  Mr. Green

П.П. Аз не се кефя на кучетата, но ти много ме радваш, съвсем искрено, без ирония, сарказъм и т.н. Ще ме лаеш ли?
Виж целия пост
# 347
Не, подкупи ме с добра дума! Grinning Hug Hug
Виж целия пост
# 348
 Grinning  Hug Hug

Виж целия пост
# 349
И перфекциониста си плаща...

Обратното е. На перфекциониста му плащат  Sunglasses

Гледала ли си Харви Кайтел в ролята на Чистача?  Sunglasses
За него се сетих като ви четях за белините и подобните й....
Виж целия пост
# 350
Гледала съм го, ъф коурс! SunglassesТази зима гледах ''Никита'', но стария филм, френски, с Жан Рено, дето играе "Леон'' Sunglasses Sunglasses Sunglasses, там той е Чистачът и е баш перфекционист, но той свършва лошо. Twisted Evil ooooh! А Никита е пънкарка, ако не знаете! Heart Eyes
Виж целия пост
# 351

Мери Ан, "ти" не означаваше "ти, Мери Ан", а събирателното "ти"="на човек".
Зададен по онзи начин звучеше точно като към мен, сега след като поясни мога да ти кажа, че на доста народ му се  "досвирва" сред природата, особено от мъжки пол Wink
Виж целия пост
# 352
Забихте се в 3-та глуха.
Придържайте се към гащите - вашите и на мъжовете ви.
Виж целия пост
# 353
Забихте се в 3-та глуха.
Придържайте се към гащите - вашите и на мъжовете ви.
Да,да и аз това казвам!
Виж целия пост
# 354
За гащите почти не остана за казване, вие сте казали всичко, че и в повече newsm53 newsm62
 Мъжовите в пералнята,  Mr. Green моите ако са като на Богинята- newsm03 на ръка, по-скромните в пералнята . Сутиените също, но и аз ги слагам в торбичка защото банела на един ми прецака барабана на предишната пералня, оттогава внимавам.
Виж целия пост
# 355
Мен от снощи ме мъчи една еретична мисла - къде си простирате прането, като толкова грижи се полагат? На терасата, в банята? Другаде? Защото ако е на терасата - то файда много нема, докато изсъхне и бактериите вече са го налазили Thinking
Виж целия пост
# 356
Мен от снощи ме мъчи една еретична мисла - къде си простирате прането, като толкова грижи се полагат? На терасата, в банята? Другаде? Защото ако е на терасата - то файда много нема, докато изсъхне и бактериите вече са го налазили Thinking
Някои хора имат сушилни......Моето си съхне на терасата, не съм предубедена.
Виж целия пост
# 357
Ако ще го суша на терасата по добре да не го пера изобщо Simple Smile Пера всичко в пералнята и после суша в сушилнята  Mr. Green Нямам нерви да суша по 3 дена  Wink
Виж целия пост
# 358
А аз обожавам миризмата на замръзнало пране, внесено през зимата на сушката вътре до камината да изсъхне. Peace
Виж целия пост
# 359
Навън е толкова прашно, че не мога и да си помисля да суша навън, също така съм и против простирането в къщи. Преди време имах проблеми с сушилнята и трябваше да простирам из къщи и от тогава това ме изпълва с жив ужас  Simple Smile Трябваше да простра 2 хавлии на радиатора в спалнята и няма ти казвам какъв конденз имах на сутринта ... така че за мен единствения вариант е сушилня Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия