. Ти тези лафове не си ли ги чувала? Така и не се преместих.
. Ти тези лафове не си ли ги чувала? Така и не се преместих. 
) - пък то излезе 3040гр.
) - пък то излезе 3040гр.

) - пък то излезе 3040гр.




, а ѝ бях заръчала днес да излиза. Ама тя е дама със собствено мнение, та не знам. Никакви признаци нямам.
. Иначе, приключих със следящата ме по ЖК, каза ми около 5 дена след термин да ходя за постъпване. Обаче, Димитрова ми каза 1 ден след термин да влизам за наблюдение, а аз не искам
. Та, утре ще ѝ се обадя, за да говоря с нея и да видим какво ще правим
.
Пожелавам ти скорошни контракции и бързо раждане! Предполагам, че и аз съм приключила с ЖК, но след като знае, че ще раждам при нея и продължава да ме следи. Не знам и аз. Препоръчани теми