Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 360
  • 739
# 165
Здравейте! Някой знае ли, при положение, че съм подала вече заявление за чуждоезиково обучение преди два дни, сега до края на седмицата да подам документи и за професионално? Confused
Виж целия пост
# 166
Някой подал ли е за фризьорство и ако да, къде мисли да се включи?
Виж целия пост
# 167
И аз да се разпиша в темата. Подадох днес документи в бюро по труда Сердика, чакахме доволно прилично 3ч., но не съм и очаквала по-малко.

Подадох за оперативно счетоводство, след разговор с много любезна госпожа от академията в Свищов, която направо си ме убеди да изкарам точно този курс - аз се обаждах да питам дали има дистанционно сътрудник маркетинг дейности и митнически и данъчен посредник, но тъй като ги няма, а държа сертификата да е издаден от всеобщоизвестна институция, се реших на счетоводството. Каза, че постоянно започват курсове, стига да са се събрали минимум 6 човека, а от София имало доста запитвания, така че се надявам да се съберем софийска група Simple Smile В темата, още някой беше писал за Свищов, ще се радвам да се запознаем, като дойде време.

Подадох и за дигитална компетентност, но живот и здраве след другото.
Аз съм с Оперативното счетоводство в Свищов Mr. Green
Да попитам любезната госпожа дали спомена по-конкретна дата за начало на курса? Последно говорих с нея преди 20-ина дни и тогава нещата се оформяха за около началото на декември  newsm78




Здравейте! Някой знае ли, при положение, че съм подала вече заявление за чуждоезиково обучение преди два дни, сега до края на седмицата да подам документи и за професионално? Confused
Нямаш никакви проблеми - подавай и за професионално обучение, но побързай, че до петък не остана време Peace
Виж целия пост
# 168
И аз да се разпиша в темата. Подадох днес документи в бюро по труда Сердика, чакахме доволно прилично 3ч., но не съм и очаквала по-малко.

Подадох за оперативно счетоводство, след разговор с много любезна госпожа от академията в Свищов, която направо си ме убеди да изкарам точно този курс - аз се обаждах да питам дали има дистанционно сътрудник маркетинг дейности и митнически и данъчен посредник, но тъй като ги няма, а държа сертификата да е издаден от всеобщоизвестна институция, се реших на счетоводството. Каза, че постоянно започват курсове, стига да са се събрали минимум 6 човека, а от София имало доста запитвания, така че се надявам да се съберем софийска група Simple Smile В темата, още някой беше писал за Свищов, ще се радвам да се запознаем, като дойде време.

Подадох и за дигитална компетентност, но живот и здраве след другото.
Аз съм с Оперативното счетоводство в Свищов Mr. Green
Да попитам любезната госпожа дали спомена по-конкретна дата за начало на курса? Последно говорих с нея преди 20-ина дни и тогава нещата се оформяха за около началото на декември  newsm78

   Може би и аз ще се присъединя към групата. Можем да се комбинираме:)
Виж целия пост
# 169
Някой подал ли е за фризьорство и ако да, къде мисли да се включи?
ако си от София - препоръчвам да се обучаваш в Арлет при Гого. Дават много добра основа, после остават на работа в салоните добрите кандидати. Първоначално се водят помощник-фризьор и са на прилична твърда заплата.
Виж целия пост
# 170
Днеска най-накрая с мъжо подадохме. Ай, честито Simple Smile
Късмет на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 171
Знаете ли какъв е срока за обучение на обучение при шофьорския курс категория В? И като се започне курса тече ли някакво определено време да се приключи/като изключиме м.07 2014г./
Мисълта ми е може ли да се разтяга във времето , ако имам професионални ангажименти , налагащи това?
Виж целия пост
# 172
ooooh! Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:

http://www.eg-consult.eu/catprod_1/product_54.html
изучавани предмети: Икономикс, Обща теория на счетоводството, Счетоводни концепции, Метод на счетоводството, документооборот и инвентаризация, Финансови отчети - същност и съдържание, Индивидуален сметкоплан и принципът на двойното записване, Фирмен финансово - счетоводен анализ - способи и показатели, Международни стандарти за финансова отчети - МСФО/ IFRS, Източници на финансиране на компанията, Финансово управление на човешките ресурси, Бизнес комуникации, Стратегическо планиране и управление, Риск мениджмънт
продължителност - 600уч.ч

http://delta-bulgaria.com/index.php/page/home
Микроикономика, Макроикономика, Право, Обща теория на счетоводството, Бизнес комуникации, Предприемачество и дребен бизнес, Чужд език по професията, Счетоводство на предприятието, Финанси, Отчитане на външнотърговските сделки, Икономика на предприятието, Иконoмическа информатика, Стокознание, Международно и данъчно законодателство, Външна търговия, Организация и технология на митническата  дейност, Организация и функциониране на данъчната администрация, Валута и валутен контрол, Международни плащания, Статистика, Работа в учебно предприятие, Производствена практика, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗБИРАЕМА ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА
продължителност - 980уч.ч (440 теория и 520 практика)

Виждате разликите, в колеж Делта няма дистанционно обаче  Tired

 newsm78 Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?


Да попитам къде намери програма в Делта. Отворих всяко нещо и не видях нито един учебен план.
http://ips.bg/bg/pages/1827/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80 … %D0%B8%D0%B5.html

Това е линк към УНСС и смятам,че може и дистанционно.
Виж целия пост
# 173
Дали наистина може дистанционно към УНСС?
Виж целия пост
# 174
 Да, има две специалности, по които се предлага дистанционно обучение по програмата. Провери в търсачката. Peace
Виж целия пост
# 175
Ледената кралица същото нещо ми каза и на мен любезната госпожа Simple Smile края на ноември, началото на декември почвал курса, обаче мен одобрението и получаването на ваучерите ме притенсява повече - не мисля, че преди Нова Година ще има резултат, муднички ми се струват нещата.

*Elle* ще се радвам да се комбинираме, само да ни одобрят Simple Smile

Да добавя, че сега погледнах линка за обученията на УНСС и съответно програмата за оперативно счетоводство - ама нещо много постно ми се видя, то си е като основи на счетоводството...ще взема да поразпитам по-подробно за програмата на Свищов, че госпожата там, доста повече неща ми обеща, дано да е така.


Виж целия пост
# 176
Ледената кралица същото нещо ми каза и на мен любезната госпожа Simple Smile края на ноември, началото на декември почвал курса, обаче мен одобрението и получаването на ваучерите ме притенсява повече - не мисля, че преди Нова Година ще има резултат, муднички ми се струват нещата.

*Elle* ще се радвам да се комбинираме, само да ни одобрят Simple Smile



Мерси за инфото!   bouquet
Предполагам, че ще имат още групи, започващи на по-късен етап - курсът е някъде около 6-7 месеца, спокойно могат да организират поне 2-3 групи, само да има желаещи Peace
Виж целия пост
# 177
Последно за оперативното счетоводство, да не спамя много Simple Smile Госпожата от Академията каза, че тъй като има достатъчно желаещи от Свищов, мисли да почне курса началото на декември месец, тъй като бюрото по труда при тях действало доста експедитивно. Ако т.н. интернационална група (имала запитване от София, Пловдив, Враца) не си вземе ваучерите навреме, или ще забави свищовската група за след Коледа (само присъствения ден ще е в началото на декември), за да вървим заедно или направо ще си отдели групата и ще се види, кога ще се почне.

През 6 модула преминава обучението - основи на счетоводството, счетоводни концепции и стандарти, финансово счетоводство, счетоводни програми, практикум и още един модул, който в бързината не запомних добре, но може би съдебно-процесуално счетоводство  newsm78 Сравнено с програмата на УНСС, звучи по-обогатяващо  Grinning
Виж целия пост
# 178
Момичета,
1. Има ли някакво условие според което те ограничават да кандидатстваш за професионална квалификация + ключова компетентност, т.е. всекили може да кандидатства и за двете.
2. При професионалната квалификация, какво е условието - мога ли да кандидатствам за фотография, ако представя само диплома от Математическа гимназия
3. С хорариум 1285часа английски има ли смисъл да кандидатствам за този език или да си избера друг?
Виж целия пост
# 179
Момичета,
1. Има ли някакво условие според което те ограничават да кандидатстваш за професионална квалификация + ключова компетентност, т.е. всекили може да кандидатства и за двете.

По програмата могат да кандидатстват лица, наети по трудово правоотношение и самонаети без значение от сферата им на дейност. Лица, заети на служебно, трудово или приравнено на него правоотношение в държавната администрация, администрацията на органите за местно самоуправление, съдебната система, системите на народната просвета, Министерство на вътрешните работи и Министерство на отбраната НЕ могат да кандидатстват и да се обучават по "Аз мога повече".

По програмата всеки има право на 1 обучение по ключова компетентност (език ИЛИ компютърен курс) и 1 професионално обучение, т.е. ако вече сте изкарали езиков курс, сега имате право само на едно професионално обучение. Не може езиков курс и компютърен, възможните варианти са:

           езиков курс + професионално обучение

           компютърен курс + професионално обучение



2. При професионалната квалификация, какво е условието - мога ли да кандидатствам за фотография, ако представя само диплома от Математическа гимназия

Подават се копие на диплома/и за завършено образование – с приложение/я (за средно образование, висше - степен бакалавър, висше - степен магистър). Подават се за всички образователни степени, които притежавате, т.е. ако сте висшист със степен бакалавър, подавате копия от дипломите за средно + висше + всичките приложения с оценки и хорариум от съответните дипломи.



3. С хорариум 1285часа английски има ли смисъл да кандидатствам за този език или да си избера друг?
По-добре изберете друг, тъй като този хорариум от Математическа гимназия се равнява почти на хорариума от езиковите и вероятността да ви откажат обучението е много голяма Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия