Днес бяхме на консултация и вече сме 55 см и 4530 кг, качили сме 1200кг за един месец, та със сигурност имам кърма
снощи бяхме в етърва ми на гости и там спахме даже. Утре мисля до мола да отскоча с една приятелка, че хич не ми се стои на едно място.



) Не искам и да предполагам как си се чувствала 
От гърда се наяжда за максимум 15минути а с шишето - 40 минимум
Ние ще се прибираме към България през март-април когато не е толкова студено.






бързо да се оправяте и само здрав Влади оттук-нататък! 
От вчера виждам коренна промяна в моето човече-досега често спеше през деня,плачкаше понякога,но като коте,знаех как да я успокоя и приспя.Но си смени поведението изведнъж.Не иска да спи вече,иска да играем.Реве като мнооого голямо коте,все още не съм и намерила цаката как да я успокоявам.Не знам дали всичко това се дължи на факта,че расте или се дъли на факта,че и махнах ръкавичките най-накрая и се чувства свободна 
). Имам следния въпрос-ако се цедя през 3 часа утре не би следвало да ми намалее кърмата нали?Въпросът ми сигурно е тъп,но нали все казвате,че детето е най-добрата помпа,та се тревожа да не би цял ден цедене с помпа да ми докара някоя беля 


аз го лъжа от време на мреме с АМ и шише 
аз не бих, но за второ съм се замислила
.
). Имам следния въпрос-ако се цедя през 3 часа утре не би следвало да ми намалее кърмата нали?Въпросът ми сигурно е тъп,но нали все казвате,че детето е най-добрата помпа,та се тревожа да не би цял ден цедене с помпа да ми докара някоя беля 
А аз да запитам вие знаете ли какво е нейното мнение за захранването, защото аз се записах при нея след като се роди Иво и нямам идея какви са и позициите по тоя въпрос 
Препоръчани теми