Е добре де, повечето перални имат опция само изпомпване на водата - пускаш я, тя изтегля водата и се разминаваме с Темза
Може, ама предполагам в случая тая пералня не е така. Въпреки че знае ли човек, всичко се случва







Начукаха ни канчетата, как явно никога не сме имали наистина скъпо и ефирно бельо, което е абсурд да се пусне в пералнята
И така ясно се разбра кои си перем памучните кюлотки на 90 градуса, и кои финно преплакват с хладка вода бельото си с цена на две-три минимални заплати
За мен е редно такива неща да имат показност, да влизат в съзнанието на хората, за теб трябва да останат скрити, защото е тъжно и грозно. Освен това в случая аватара е от фотосесия на професионален фотограф и детето целува водата
Както и да е. Тук само дебнете да подхванете някой. Ама аз не съм от злобарите, дето избухват.

Препоръчани теми