Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 774
  • 3 337
# 2 040
Е...тогава как да я номинираме.... Така просто, щото ти казваш? newsm78 Laughing
Франческа казва, Франческа; не аз, много моля! Прочети пак, ако не помниш от едната тема до другата.
А само мога да предположа Бенджолина колко се вълнува от това Laughing.
Виж целия пост
# 2 041
А и аз ще номинирам, но смятах да е в предпоследния ден.
Но щом смятате да приключваме, сега след вечеря отивам. Grinning
Виж целия пост
# 2 042
Я, днес нищо не съм изтървал.
Но темата върви добре.
И правилата сте напомнили за финала ...
Виж целия пост
# 2 043
За по-близък прототип на Н.Л. от Афродита Пандемос не се сещам.

Мдам, Атина - на Велислава Дърева.
Виж целия пост
# 2 044
Номинирам: Споделете за тема на годината или банда на годината, не знам кое е по-вярно. Краката на някой си не са по-интересни все пак от това, което се пише из темите. Дано повече хора си го спомнят. Peace
Има тема за номинации, там се номинира  Hug

Октопод, ела да те снимам  Flutter Laughing Да си имаш снимки да покажеш за гласуването  Whistling

А тази тема за какво е?
Виж целия пост
# 2 045
За коментари по номинациите. Самите номинации са в съседната. Разделени са, за да не се затруднява преброяването на гласовете.
Виж целия пост
# 2 046
Дори не съм разбрала....Тогава продължавайте да си гледате краката Laughing
Виж целия пост
# 2 047
ПР-ът е голяма работа. Шанталчето не се спря да обяснява колко е красива и ето - резултатът е налице. Кандидатирам се за Мисис Баба. Ако знаете колко съм красива - дядовците сънуват мокри сънища. А,  и естествено, ме бъркат с майка на внучето.  Laughing
Виж целия пост
# 2 048
Трещи,сигурна съм. Joy
Виж целия пост
# 2 049
Славче, благодаря ти, че си ме номинирала  Hug, но седя някак нелепо сред далите заявка хубавици. Laughing
Виж целия пост
# 2 050
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Де да го знаем дали е реален. Имаше преди време друга тема с този въпрос и за доказателство постна своя снимка с изписан върху тялото с пяна за бръснене ника на една съфорумка. Laughing

Ми, кат' се пипам съм реален.
Ето ви го фалшификата.
Виж целия пост
# 2 051
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 2 052
От мен да мине, прежалвам се да снимам и Ghost, за да сме сигурни, че е истински  Laughing
Виж целия пост
# 2 053
От мен да мине, прежалвам се да снимам и Ghost, за да сме сигурни, че е истински  Laughing

Еовин, ти може да си най-красивата бременна. Или най-готината.
Виж целия пост
# 2 054
Егати. *Смарти* ли пише на тялото? Смартиииииии... Ела!  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия