Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 760
  • 3 337
# 2 055
Егати. *Смарти* ли пише на тялото? Смартиииииии... Ела!  Twisted Evil

Смарти не е ли ник на съфорумка? Не на господина?
Виж целия пост
# 2 056
Егати. *Смарти* ли пише на тялото? Смартиииииии... Ела!  Twisted Evil

Смарти не е ли ник на съфорумка? Не на господина?
Именно колега, именно Mr. Green Twisted Evil
Виж целия пост
# 2 057
Славче, благодаря ти, че си ме номинирала  Hug, но седя някак нелепо сред далите заявка хубавици. Laughing

Ти си най-красивата вещица,която съм виждала! Grinning
Виж целия пост
# 2 058
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Де да го знаем дали е реален. Имаше преди време друга тема с този въпрос и за доказателство постна своя снимка с изписан върху тялото с пяна за бръснене ника на една съфорумка. Laughing

Ми, кат' се пипам съм реален.
Ето ви го фалшификата.
Добра памет имам. Засега.  Sunglasses

ПР-ът е голяма работа. Шанталчето не се спря да обяснява колко е красива и ето - резултатът е налице. Кандидатирам се за Мисис Баба. Ако знаете колко съм красива - дядовците сънуват мокри сънища. А,  и естествено, ме бъркат с майка на внучето.  Laughing
Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 2 059
Славче, благодаря ти, че си ме номинирала  Hug, но седя някак нелепо сред далите заявка хубавици. Laughing

Ти си най-красивата вещица,която съм виждала! Grinning

Най-красивата сред вещиците и най-голямата вещица сред красавиците. Joy  Joy
Виж целия пост
# 2 060
Освен сега аз пак да се снимам в гръб, но какво да си напиша по гръбнака?! Mr. Green
Виж целия пост
# 2 061

Еовин, ти може да си най-красивата бременна. Или най-готината.
Aу, дано, дано  Hug
Виж целия пост
# 2 062
Освен сега аз пак да се снимам в гръб, но какво да си напиша по гръбнака?! Mr. Green
Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 2 063
Красива си Акаша, не ти трябва да даваш заявка. Hug

Окти, "Няма мое, няма твое, всичко е Берое". Например.
Виж целия пост
# 2 064
Освен сега аз пак да се снимам в гръб, но какво да си напиша по гръбнака?! Mr. Green

Ника на Лабрадор Mr. Green
Виж целия пост
# 2 065
Освен сега аз пак да се снимам в гръб, но какво да си напиша по гръбнака?! Mr. Green

Например, "Ghost was here"?  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 066
Не съм толкова пластична, мога да увековеча най-много Бу Simple Smile))))
Виж целия пост
# 2 067
Бoяна,  Hug. Радвам се, че си отново със собствена снимка за аватар да ни радваш очичките. Peace
Виж целия пост
# 2 068
За трети ден вечерям на бара сама, за да ви чета. Мъжът ми ще се разсърди вече...и ще трябва да го омилостивявам.. Embarassed Grinning
Трещ... Crossing Arms добре че ми напомни за себе си да те номинирам. Twisted Evil
Виж целия пост
# 2 069
Тук имало купон, а аз да не знам. Добре, че има добри души да ми пуснат линк.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия