"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 15
Не мога да пропусна новата темичка. Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Гледах снощи, но пропуснах разговора на Ива и Юлия. Какво обясни за съпруга си, как се оправда? Сигурна съм , че пак е успяла да омае и  заблуди Ива, каквато е наивна и доверчива, но не разбрах какво се е случило в САЩ.

Каза, че съпругът и е бил на 65 г., всичко е било страхотно в началото, но след като е поискала да започне работа, той е наел частен детектив, за да я следи, постоянно я ревнувал и т.н. Починал е от инфаркт, в следствие от възрастта, мазните храни, алкохолът и цигарите. Peace Каза, че и други неща и е правел, неща, за които полицията е знаела, но не е направила нищо, а след като е починал, на тях им е трябвала изкупителна жертва.

Според мен Юлия няма нищо общо с Маги. Thinking
Виж целия пост
# 17
Скрит текст:
Маги май сама е инсценирала отвличането си и май бранко също е в играта. Иначе как да си обясним, че праща писмо на майка си малко след като тя е разбрала за изневярата. Според мен Маги и Бранко играят игра срещу табаков за да му измъкнат пари.
Виж целия пост
# 18
Скрит текст:
Маги май сама е инсценирала отвличането си и май бранко също е в играта. Иначе как да си обясним, че праща писмо на майка си малко след като тя е разбрала за изневярата. Според мен Маги и Бранко играят игра срещу табаков за да му измъкнат пари.

Скрит текст:
Ами да, то така е в другите версии. Тя е влюбена в Бранко и заедно инсценират всичко. Сега дали той я обича не е ясно. Мисля, че още обича жена си!
Виж целия пост
# 19
Скрит текст:
Маги май сама е инсценирала отвличането си и май бранко също е в играта. Иначе как да си обясним, че праща писмо на майка си малко след като тя е разбрала за изневярата. Според мен Маги и Бранко играят игра срещу табаков за да му измъкнат пари.

Скрит текст:
Ами да, то така е в другите версии. Тя е влюбена в Бранко и заедно инсценират всичко. Сега дали той я обича не е ясно. Мисля, че още обича жена си!
Скрит текст:
Не мисля че въобще става дума за любов между тях. Бранко е бесен на Радо, че винаги го е подценявал. И в лицето ма Маги среща човек чрез които да си го върне. Маги пък мрази баща си заради изневярата. Крепи ги общ интерес парите. Незнам дали си спомняте имаше една сцена в която Маги се возеше на кола из София. Въобще не е дори отвличане. По скоро Маги се крие и бранко и помага.

стана ли жал за Павлова.
Виж целия пост
# 20
Ехх, как ме изкушавате с този скрит текст, но няма да погледна, силна съм! Crossing Arms Laughing
Виж целия пост
# 21
аз гледам и пиша, но серията свърши.
Скрит текст:
Маги много яко работи техните за пари.
Някой за знае дали има 25 епизод във войо, че изгледах само 24. А обикновенно са по 2.
Виж целия пост
# 22
Еееето ме и мен в новата тема. Гери! Hug

Йес, Вяра и Чернев - най-сетне! Само че наистина - и аз не можах нещо да усетя тръпката съвсем-съвсем... Rolling Eyes А иначе... както Слънцето защитава Бранко, защото Сребрев й е слабост, така и аз не мога да си кривя душата за Радо, заради Стайков. Така че... мълча си. bowuu Grinning
Виж целия пост
# 23
АЗ без да съм гледала какво се случва в чужбина предположих, че Маги и Бранко играят нещо още в началото на сериала. Flutter Дали така ще се и окаже?!
Виж целия пост
# 24
H0uSse_Baby, мерси! И аз мисля, че Юлия няма общо с Маги. Тя си гони други цели. Колкото и подла да е , мисля , че не е замесена в изчезването на Маги. Най-малко няма какво да извлече от това.
Виж целия пост
# 25
А какво ще кажете за развитието Вяра - Чернев ? Wink
Виж целия пост
# 26
Според мен Юлия е убила мъжа си. За да вземе парите и да може да преследва любовта си Косьо
Виж целия пост
# 27
Според мен Юлия е убила мъжа си. За да вземе парите и да може да преследва любовта си Косьо

Способна е на това. Peace
Виж целия пост
# 28
А какво ще кажете за развитието Вяра - Чернев ? Wink
е , дългочаканата свалка стана, но лично аз не ги приемам като двойка. Не знам защо, но не ми харесват заедно. Вяра по-добре да си стои при Радо, а Чернев да се хване с полицайката.
Виж целия пост
# 29
е , дългочаканата свалка стана, но лично аз не ги приемам като двойка. Не знам защо, но не ми харесват заедно. Вяра по-добре да си стои при Радо, а Чернев да се хване с полицайката.
Не зная дали обаче Вяра храни някакви чувства към него, или просто искаше да си върне на Радо. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия