"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 75
Здравейте. Всички си коментирате спокойно, а не ви ли вълнува, че пак смениха времето на излъчване - неделя 22.30? Безобразие. Все пак е 2 часа. До 24.30. А сутринта как се става в 6.30. И защо го направиха? Знае ли някой? Не мирясаха тия от БТВ да си правят каквото си искат.
Мен лично това не ме бърка, защото е 20:30 британско време и ми е окей. Обаче верно е много, много, много глупаво от страна на btv - оляха се вече. Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 76
Здравейте. Всички си коментирате спокойно, а не ви ли вълнува, че пак смениха времето на излъчване - неделя 22.30? Безобразие. Все пак е 2 часа. До 24.30. А сутринта как се става в 6.30. И защо го направиха? Знае ли някой? Не мирясаха тия от БТВ да си правят каквото си искат.
Как защо? За да го гледаме на Войо платено, затова. Зарибиха когото можаха и айде сега - посред нощ!
Виж целия пост
# 77
Здравейте. Всички си коментирате спокойно, а не ви ли вълнува, че пак смениха времето на излъчване - неделя 22.30? Безобразие. Все пак е 2 часа. До 24.30. А сутринта как се става в 6.30. И защо го направиха? Знае ли някой? Не мирясаха тия от БТВ да си правят каквото си искат.

Ааа,тази новина съм я пропуснала! Какво ще има чак толкова важно на негово място? Съвсем искат да съсипят хубавото сериалче!
Виж целия пост
# 78
Здравейте. Всички си коментирате спокойно, а не ви ли вълнува, че пак смениха времето на излъчване - неделя 22.30? Безобразие. Все пак е 2 часа. До 24.30. А сутринта как се става в 6.30. И защо го направиха? Знае ли някой? Не мирясаха тия от БТВ да си правят каквото си искат.

Ааа,тази новина съм я пропуснала! Какво ще има чак толкова важно на негово място? Съвсем искат да съсипят хубавото сериалче!
Според вестник Телеграф по това време ще има хитови игрални филми - тази неделя Час пик 3. Според мен искат да дръпнат от зрителите на новото предаване на Иван и Андрей по БНТ.
Виж целия пост
# 79
кой е епизод ще дават днес?
Виж целия пост
# 80
Ставам рано сутрин и нояия час ми е супер неудобен. ooooh!
Виж целия пост
# 81
Момичета,понеже знам,че като някой иска да  изтегли епизода от някъде,вие пращате линк на ЛС.Ако може и на мен някоя да прати Whistling,защото си нямам никаква идея откъде мога да го изтегля,особено сега както искат да го слагат посреднощ,а аз ставам сутрин раноо и... ooooh!
Виж целия пост
# 82
Уффф... писна ми!
Виж целия пост
# 83
^ОкеаН от МечтИ^ сега ще ти го пратя , само да се оплача от изненадата току що, тъкмо се нагласих да го гледам сега и хоп изненада , добре че сте вие да разбера че са сменили часа на излъчване идиотите, после рейтинги ще следят.... ooooh!
даже  геройство извърших приспах си 7 годишното момче още в 7,30.... Sick
Виж целия пост
# 84
Може ли и на мен някой да ми изпрати линк?
Виж целия пост
# 85
^ОкеаН от МечтИ^ сега ще ти го пратя , само да се оплача от изненадата току що, тъкмо се нагласих да го гледам сега и хоп изненада , добре че сте вие да разбера че са сменили часа на излъчване идиотите, после рейтинги ще следят.... ooooh!
даже  геройство извърших приспах си 7 годишното момче още в 7,30.... Sick

И при мен така, че се скарах и с детето да го къпя по-бързо, за да мога да гледам Sad
Някъде, освен в гойото им, онлайн може ли да се гледат сериите (старите ест)
Виж целия пост
# 86
тези които искат да им пратя сериите, пишете ми на лични никовете си на скайп. ще направя група и ще ви пусна епизодите по скайп.
Виж целия пост
# 87
само да се оплача от изненадата току що, тъкмо се нагласих да го гледам сега и хоп изненада , добре че сте вие да разбера че са сменили часа на излъчване идиотите, после рейтинги ще следят.... ooooh!


а аз бързах да довърша гладенето и да седна да гледам филма, ама нъц Няма филм. Знам обаче къде да търся и сега виждам сте писали, че от 22,30 е  ooooh!
Виж целия пост
# 88
^ОкеаН от МечтИ^ сега ще ти го пратя , само да се оплача от изненадата току що, тъкмо се нагласих да го гледам сега и хоп изненада , добре че сте вие да разбера че са сменили часа на излъчване идиотите, после рейтинги ще следят.... ooooh!
даже  геройство извърших приспах си 7 годишното момче още в 7,30.... Sick

И при мен така, че се скарах и с детето да го къпя по-бързо, за да мога да гледам Sad
Някъде, освен в гойото им, онлайн може ли да се гледат сериите (старите ест)
hahaha JoyИ аз така-изкъпан и навечерян и 8 се настаних да го гледам Mr. Green
Виж целия пост
# 89
И аз успях да отсервирам за нула време и сядам да гледам,а то някакъв екшън...
22,30 ми е невъзможно късно.През деня да тегля серии,пък да гледам абсурд.
Зарибих се по този филм,сега ще се "отрибявам".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия