"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 408
  • 758
# 135
Нали Дими иска опит - сто на сто тая проститутка няма да е случайна. Седя и се чудя коя може да е... newsm78

Коя проститутка? Уж внимателно гледах,а това май съм го пропуснала Simple Smile
Братовчед му го посъветва да ползва "професионални услуги", защото Дими бил неопитен и се притеснява. Wink
Виж целия пост
# 136
Аа,това си го спомням. Първо си помислих,че наистина се е появила проститутка,а съм го проспала  Peace
Виж целия пост
# 137
Има нещо странно в поведението на Бранко въпросната вечер. Изведнъж викна Катя. Алиби ли си създаваше? Тя му предложи да се прибере, но той отказа, а после цъфна в къщата. Може дае е решил от солидарност към ситуацията, но нещо ме гложди.
Четох в един жълт вестник, че Бранко и Маги имат любовна връзка и сами инсценират "отвличане" с цел да изцедят бащата. Всеки от сериала е намесен в някакви тъмни афери. Най-смешното ми беше, че докторът всъщност се оказва гей  hahaha
Не знам до колко е вярно това, което пише, но всичко може да се очаква.  Laughing

Всъщност заспах точно когато Вяра тръгна с парите.Какво се случи после, някой може ли да ми каже? Още не е качен филма. До сега търсих  Tired
Вяра отиде да занесе парите, някакъв телефон звънна и тя го вдигна. През това време тя държеше връзка с Чернев и мъжа си. След това дадоха ак Маги се събужда и стреснато казва мамо. Аз го интерпретирах като успиване на Маги и забравяне да отиде на срещата. Още не съм гледала новите серии от войо и не знам какво става по нататък.
Според мен Бранко и Маги се съюзяват срещу Радо. Бранко мрази Радо защото винаго го е подценявал. Маги пък защото изневерява на майка и. Единствено ми стана интересно как Бранко не знае за интевярата от Маги и научи едва когато Катя му каза.

Според мен не може да е успиване, защото тя просто се събуди  стресната  и после отново си легна. Ако е имала намерение да отиде на срещата щеше да стане, да хукне веднага.. Може би Маги е сама , защото нито веднъж не се обади чужд глас, винаги само тя.
Виж целия пост
# 138
Маги е в комбина с чичо си Бранко, за това е сама. Двамата имат любовна връзка и целят източване на парите на баща й. /поне така пишеше някъде /
Виж целия пост
# 139
Маги е в комбина с чичо си Бранко, за това е сама. Двамата имат любовна връзка и целят източване на парите на баща й. /поне така пишеше някъде /

Такава е развръзката в чилийската версия. Предполагам, че продуцентите ще са променили доста неща, защото иначе всеки ще знае как свършва филма.
Виж целия пост
# 140
и каква е ролята на приятелката на лелята  от Щатите тогава?
Виж целия пост
# 141
и каква е ролята на приятелката на лелята  от Щатите тогава?

Да раздели Ива и Косьо и да бъде с него. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 142
а мейлите от нейния компютър? ахаа Бранко ги изпраща, така ли?
Виж целия пост
# 143
а мейлите от нейния компютър? ахаа Бранко ги изпраща, така ли?

Как Бранко, тя ги изпраща на Ива със същата цел. Wink
Виж целия пост
# 144
нещо прилича Дими да е замесен с Маги в "отвличането" или на мен така ми се струва  newsm78
Виж целия пост
# 145
 И аз така си помислих.Оня с ботушите дето и занесе сака са парите да не беше той newsm78
Виж целия пост
# 146
Оф, какво намери Вяра в портфейла на Радо? За момент не гледах и изпуснах разръзката.

Edit:   
Копирам коментар от фейсбук ако има още някой неразбрал като мен:
Това е картата на Маги, с която изтегли пари от банкомата на следващия ден след като я отвлякоха. Сега ще обвинят Радослав Табаков, но всъщност този, който е организирал отвличането я е сложил в портмонето му
Виж целия пост
# 147
Не вярвам Дими да е замесен, по-скоро иска да "удари" Силвето, та реши да се възползва от професионални услуги първо. Peace

Оф, какво намери Вяра в портфейла на Радо? За момент не гледах и изпуснах разръзката.

Беше карта на Фибанк, дебитна или кредитна, но не разбрах и аз каква е връзката. Може би е на Маги, а е в портфейла на Радо, но пък какво толкова странно има в това? Thinking
Виж целия пост
# 148
За първи път ме кефи български сериал.
Прочетох обаче,че той е с най-нисък рейтинг от всички български сериали и затова са го забили в неделя вечер.
Хората не оценяват хубавите неща Sick ooooh!
Виж целия пост
# 149
 PeaceЦоп!

Знае ли се окончателно колко са сериите?/ако е коментирано съм пропуснала Embarassed/

Иначе ако версията е,че Маги е комбина с Бранко,то те доста'професионално'се справят със симулацията-явно добре са се подковали с информация и изпипали целия план.Но си мисля,че ако са толкова близки/че и  Маги да е влюбена в него/ как не е споделила с него за баща си,а той научи това от Катя newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия