"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 705
Скрит текст:
Е заключил я е отново, затова не е могла да избяга.
Виж целия пост
# 706
Не се замислих за това, стори ми се че изхвърча и реших че е сложил край.
Виж целия пост
# 707
Скрит текст:
Явно Бранко е стрелял само за да сплаши Маги. После ми е странно, че я остави с ясното съзнание, че рано или късно ще бъде открита. Наистина действията му са като на малко момче, което се надява "мама" да оправи нещата... Имам чувството, че именно с тази цел сподели с Катя. Явно подсъзнателно или съвсем съзнателно е искал тя да намери изход от тази ситуация.

И не мога в никакъв случай да извиня поведението му. Толкова ли нямаше други мацки на възрастта на студентките му, че трябваше да посегне ... на племенницата на жена си. Айде Радо да го оставим настрана - двамата се мразят много. Връзката му с Маги, от която гледна точка и да се погледне, е неприемлива и противоестествена... Маги е дете, и то дете на брата на жена му... Гадно.

А защо Радо прие новината така хладнокръвно? Мисля, че той измежду всички от семейството има най-вярна представа за Бранко. Да оставим настрана факта, че не го харесва принципно. Радо знае, че Бранко му завижда и крои планове срещу него. Мисля, че е логично да заподозре първо него от кръга на онези, които счита за свои врагове.
Виж целия пост
# 708
Чашата с кафе на Катя ли беше или на Бранко?
Виж целия пост
# 709
На Бранко
Виж целия пост
# 710
Чашата с кафе на Катя ли беше или на Бранко?

Бранко
Виж целия пост
# 711
Значи кръвта е на Катя и ето ти сюжет за следващите няколко епизода.
Виж целия пост
# 712
Има ли някъде 48 и 49 епизод?   bouquet
Виж целия пост
# 713
Има ли някъде 48 и 49 епизод?   bouquet

Днеска след 20 ч. ще ги публикувам , нямам време сега тръгвам на работа . Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 714
Има ли някъде 48 и 49 епизод?   bouquet

Днеска след 20 ч. ще ги публикувам , нямам време сега тръгвам на работа . Лек ден на всички.
Peaceхубав ден на всички...
Виж целия пост
# 715
bobi93 Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 716
И аз благодаря,много!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 717
Линкове за сваляне на епизод 48 преди излъчването му в ефир.
Епизодът ще се излъчи на 17.02.2013г. от 22.30 ч. до 23.30 ч. Приятно гледане!!!

Линк за сваляне на епизод 48:
http://uploaded.net/file/bzxpjheb

Линк за гледане на епизод 48:
http://www.dailymotion.com/video/xxfv38_km-e48_shortfilms#.URk5ojfWVTJ


След малко епизод 49.  Simple Smile


Виж целия пост
# 718
много тъпо това с доктора и инфантилната Ива. И лигльото Дими - пфу!
Виж целия пост
# 719
bobi93   newsm10 newsm51 smile3501  love001 txtloves newsm74 Popcorn tv
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия