живо и здраво да е и твоето момче, важното е да има поводи да празнуваме
живо и здраво да е и твоето момче, важното е да има поводи да празнуваме




какво ли няма на този свят вече
хитра идея 
Умората ме удря в главата нещо.
Последва едно върло ръмжене и бръмчене и така се оказа, че с тази активност не може да го чакам скоро да стигне 9кг. Качил е крупните 40гр за един месец 
А като знам как рева миналия месец като му биха пак ваксина ... не ми си мисли за днеска 



иначе ще станат големи шишовци
А и си е финно момчето 
Успех с ваксините и дано да няма температури след тях

Миналия месец нямаше ваксини, този път аз отложих, защото има болни около нас, ще видим другия вторник дали ще се престраша и дано да е здравичък де.
Миналия месец нямаше ваксини, този път аз отложих, защото има болни около нас, ще видим другия вторник дали ще се престраша и дано да е здравичък де.
после щи пиша как е минало 
важното е да са здравички 
, днес се каня да ходим малко на разходка. Препоръчани теми