В "Искам Бебе" ние се запознахме,но и в "Родени" заедно останахме :)

  • 22 059
  • 741
# 60
Мечкони Hug живо и здраво да е и твоето момче, важното е да има поводи да празнуваме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 61

Не си мисли,че само Ивка е така.Е при нас освен лапането на ръцете е и облизване на паркета и прозореца на вратата на терасата(само него достига),ама висенето на циците си е редовно Mr. Green
Мечкони  Hug


... та по темата днес  hahaha hahaha hahaha

http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/11/08/da-oblechesh-bebeto-si-v-byrsalka.172541
Виж целия пост
# 62

Не си мисли,че само Ивка е така.Е при нас освен лапането на ръцете е и облизване на паркета и прозореца на вратата на терасата(само него достига),ама висенето на циците си е редовно Mr. Green
Мечкони  Hug


... та по темата днес  hahaha hahaha hahaha

http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/11/08/da-oblechesh-bebeto-si-v-byrsalka.172541
Joy Joy Joy какво ли няма на този свят вече
Виж целия пост
# 63
Joy хитра идея Laughing hahaha
Честит имен ден на всички бебчета, мами и татковци!   bouquet
Виж целия пост
# 64
Идея та дрънка.Даже и прозорците може да изтъркат така,само трябва и едни вендузки да им сложим на ръчичките и крачетата rotfImbo Умората ме удря в главата нещо.
Днес водихме малчо на консултация.Събра си играчките на доки при него да ги разглежда.После се опита да и дръпне слушалката да облизва края дето доки го допира да слуша и накрая се пресегна и за маската,но тя ловко му избяга hahaha Последва едно върло ръмжене и бръмчене и така се оказа, че с тази активност не може да го чакам скоро да стигне 9кг. Качил е крупните 40гр за един месец   Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Ох и ние днеска сме на консултация и ще ни бият 2 ваксини  Confused ooooh! А като знам как рева миналия месец като му биха пак ваксина ... не ми си мисли за днеска  Whistling

Поспаланче .. защо толкова малко грамчета за месец  Shocked Ние последния път бахме със 700 отгоре ... днес ще видим  Crazy
Виж целия пост
# 66
Добро утро и честито на патеричка на именниците, всички да са живи и здрави.  bouquet
Много хубаво се пълни темата с мами стари муцунки, на всички гушки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Вчера ви поизтървах малко.Тъкмо да се наканя да седна и Митето почва да дере котки  Crazy
Вчера и ние така както повечето от вас не сме спали повече от 15 мин. и сучем през час.
Снощи взех да се съмнявам че ми е намаляла кърмата, гърдите ми едни меки, меки ... извадих помпата поизцедих малко, пих един хипски чай и до към 2 през нощта ми се препълниха гърдите, малкия се насука и спа 4 часа, после пак се насука и сега вече спи трети час.

За захранването помня и аз от каката - каши и пюрета след 5-ти месец, въпреки че е била на АМ, а кисело мляко след 3-тия.
Само да ви разведря малко обстановката за захранването - била съм свидетел, как бебе на 3 месеца смуче от биберон пасирана манджа от зелен фасул (за възрастни)  Shocked  baby_neutral

Фейти той бебо на Поспаланчо е голям вече, като станат по големи и все по малко надават, хайде леки ви ваксини  Hug
Виж целия пост
# 67

Фейти той бебо на Поспаланчо е голям вече, като станат по големи и все по малко надават, хайде леки ви ваксини  Hug

има логика  Heart Eyes иначе ще станат големи шишовци  Mr. Green
Виж целия пост
# 68
Поспаланчо, какво искаш от детето  Laughing Може за доктор да се цани Simple Smile А и си е финно момчето  Heart Eyes

Фейт,
то в началото бебоците качват повечко и после след около 6-я месец си забавят растежа.  Peace Успех с ваксините и дано да няма температури след тях  Praynig
Виж целия пост
# 69
Мда, моят както наддава по кило н а месец ако продължава в същия дух ще ме стигне скоро Joy
Уф, Фейт, на вас ще ви бият трета ваксина, Бобо още няма ни една Whistling Миналия месец нямаше ваксини, този път аз отложих, защото има болни около нас, ще видим другия вторник дали ще се престраша и дано да е здравичък де.
Виж целия пост
# 70
Поспаланче, перфектен е, Мишо на една година с клизма стигна до 8 кг. Сега на 2 г и 2 месеца е скромните 11 кг и слава богу, защото много обича да го нося  Mr. Green
Дано леко приемат ваксините, аз след ваксина давах панадол и под боцнатото слагах от лепенките за температура и така по-лесно ги понасяше.
Виж целия пост
# 71
За тези лепенки щях да питам, че съм се запасила - не се лепят на мястото на убождането, а под него, така ли? Всъщност ваксините къде ги бият, в бедрото ли?
Виж целия пост
# 72
Да, в бедрото, а лепенките се слага пръст два по-долу.
Виж целия пост
# 73

Уф, Фейт, на вас ще ви бият трета ваксина, Бобо още няма ни една Whistling Миналия месец нямаше ваксини, този път аз отложих, защото има болни около нас, ще видим другия вторник дали ще се престраша и дано да е здравичък де.

Ох ... не ми се мисли - след малко тръгвам и съм на тръни.  Tired после щи пиша как  е минало  Hug
А вие оздравявайте бързо Praynig Hug
Виж целия пост
# 74
Фейт, ние във вторник бяхме на вторите двойни, пъвите такива ги понесе добре, плачка малко докато и ги слагаха, но после нямаше никакъв проблем. Сега пак така минаха, без температура и някакво неразположение.
Брей, ама тези вашите младежи много фини бе, манекени ли ще стават  Hug важното е да са здравички  Simple Smile
Хубав ден на всички  Hug, днес се каня да ходим малко на разходка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия