Срещи с отвъдното

  • 10 191
  • 51
Имали ли сте срещи с паранормални явления?
Виж целия пост
# 1
А ти имала ли си?
Виж целия пост
# 2
Всеки ден.
Виж целия пост
# 3
Не, то само това оставаше. Laughing
Виж целия пост
# 4
Имам.
Виж целия пост
# 5
Аз имам, но много, много рядко. Например на последната задушница останах без чинии и чаши вкъщи. То бива сакатост, ама чак толкова ли?
Виж целия пост
# 6
 Rolling Eyes Да чупиш чаши и чинии е среща с отвъдното Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Имам. Единия път се уплаших.
Виж целия пост
# 8
Имала съм, но темата е придобила несериозен характер май.
Виж целия пост
# 9
...но темата е придобила несериозен характер май.

Приеми го като шега  Peace.

Нека някой да разкаже изживяването си, м о л я.
Виж целия пост
# 10
Нали има такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643670.0
Между копираните от нета случки, спама и споровете, тук там се срещат и споделени странни случки.
Виж целия пост
# 11
Имал съм да.Не ми се разказва.Луд съм.
Виж целия пост
# 12
Нали има такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643670.0
Между копираните от нета случки, спама и споровете, тук там се срещат и споделени странни случки.

Ау да, тази тема съм я забравила, даже съм разказвала там. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Да, имам Other Memory за готварски рецепти, като Irreverend Mother не ми се налага да ползвам готварска книга, всичко ми го казват пра-пра-пра родителките по женска линия.
Виж целия пост
# 14
Имала съм, но и аз не искам да разказвам.
1. Темата е несериозна и едва ли ще се оправи, защото тонът на несериозност е даден от авторката.
2. Не ми се иска да ме вземат и за луда, освен останалите ми неблагополучия.
Скоро ще замре предполагам, освен ако Лизет не реши да сподели продължението на историята си.... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия