
Аз пазарувам като линейка, когато съм с децата
Затова и винаги го правя в познати магазини. До 5 минути трябва да сме навън иначе няма спасение нито за мен нито за другите
Да са ми живи и здрави и двамата, но са големи хали. Мога да ги залъжа за малко, после става олелия. Може би, защото по принцип избягвам да влизам в магазин за хранителни стокис тях, те толкова се превъзбуждат, че реално не мога да ги спра. А слезнат ли от количката, тогава хаоса е пълен! И не не прекалявам. Винаги съм гледала с лек завист добрите и послушни деца
Моите са хали. Малко се поочовечват, но въпреки всичко предпочитам да не сме заедно в магазина 
Затова мъжа ми е пазаруващия в къщата. Когато сме заедно обаче децата са в количката! Сори за тези, които го смятат за гнусно и нехигиенично, но иначе положението би било извън контрол. За общото благо е



.