Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
-
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
-
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
-
Какви са коментарите за участието на Норвегия в биатлона?
-
Какви са коментарите за представянето на българския биатлонист Красимир Анев?
Бе и язе си викам,много шумно и мощно даже,а пък елате да видите на мач на Юнайтед
А и финалната обиколка на Емо. Уф, много мразя да им дават почивки беее. Не трябва да има такова нещо - биатлон до спукване трябва да има. Всеки ден
Гледам ги от сутринта. Ма не е биатлоооон



, че моят мъж точно днес реши да спи след нощна смяна 