Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 120
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 121
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil

Бергер прочетох, първите две имена нещо не се разчитат  hahaha Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя  Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil

Бергер прочетох, първите две имена нещо не се разчитат  hahaha Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя  Mr. Green

И аз така като Нана  Mr. Green Фенка съм на Норге и други трудно ме вЧепетляват (грешката е допусната нарочно)
Виж целия пост
# 123
 HugМного се радвам за Краси,много,честито на всички ни.Днес всичко ей тъй ми спори някак,драго ми е.Дано имаме още поводи за радост,дано! Много е дребен Ерикчо,ма от Катиту Вилхелм до раменцата и стига.Тя кат пушка връз рамо мож го преметна! Mr. GreenИнак джиджен и сладък,синеочко! Heart Eyes

Рафаелчо станал треньор на Беларус,ама на мъжете ли, или на целия отбор не разбрах newsm78
Виж целия пост
# 124
Ерикчо да не й е гадже?  newsm78
Виж целия пост
# 125
Кой този Ерикчу newsm78?

Аз вече на линия за Куусамо, само два часа остават Crazy
Виж целия пост
# 126
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil

Бергер прочетох, първите две имена нещо не се разчитат  hahaha Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя  Mr. Green

Миналата година или по-миналата имаше обвинения, че темата е строго норвежка що се отнася до биатлона! Ще се радвам да има повече фенове като queen_bee сред нас - по-интересно е!


Жените в колко часа започват?
Виж целия пост
# 127
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil

Бергер прочетох, първите две имена нещо не се разчитат  hahaha Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя  Mr. Green

Миналата година или по-миналата имаше обвинения, че темата е строго норвежка що се отнася до биатлона! Ще се радвам да има повече фенове като queen_bee сред нас - по-интересно е!


Жените в колко часа започват?

В 18.30 ч. както вчера и мъжете.
Не бе, маме, темата не е строго норвежка. Както казах аз се шегувам повечето пъти. Да, не съм фен на Домрачова и Макарайнен, но трябва да съм откачена, за да отричам качествата им.
Просто не мога да се радвам на техните победи.

Джойке, Ерикчо е Ерик Лесер. Ей туй момченце

Виж целия пост
# 128
Ау, колко е красив smile3544
Виж целия пост
# 129
Домрачова, Макарайнен, Бергер- други не признавам!  Twisted Evil

Бергер прочетох, първите две имена нещо не се разчитат  hahaha Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя  Mr. Green

Миналата година или по-миналата имаше обвинения, че темата е строго норвежка що се отнася до биатлона! Ще се радвам да има повече фенове като queen_bee сред нас - по-интересно е!


Жените в колко часа започват?

Маме, не знам защо, но след дългото  ми пребиваване в СССР в последствие Русия не мога да викам за руснаците. Домрачева е ОК, но в спор с Магибях за Магито. От жените може да викам и за германките, но не и за сборная.
Виж целия пост
# 130

 hahaha Тамън да те прикоткаме към биатлона по-успешно.

Пеп, напълно на твоя страна съм. Норге и Бундестимът - да, Сборная  Sick
Виж целия пост
# 131
О, да, да, да Party. Кога започват днес, и за кой номер да гледам Mr. Green?
Виж целия пост
# 132
О, да, да, да Party. Кога започват днес, и за кой номер да гледам Mr. Green?

Днес са жените, Джойче. Изпусна го Ерикчо снощи  Mr. Green щот не се появи цяла вечер.
Иначе днес - моята фаворитка е Тора Бергер  Wink

Ахахахаха, вижте как започва статията за Бундестима в сайта на ИБУ.

"Life after Magdalena Neuner started this week for the German team"...

Мнооооого добре звучи... hahaha
Виж целия пост
# 133
Оки, стискам палци Grinning.
Утре вие ще ме заместите за скоковете, че съм на концерт- най-накрая Cranberries на живо Heart Eyes
Виж целия пост
# 134
Ммм, гледам, че вече доста време Грегор се задържа като красивото лице на Щубай- по Евроспорт периодично върви поредната много сладурска реклама на тиролския рай Heart Eyes

хайде да редактирам, че иначе троен пост Laughing- великолепна, възхитителна квалификация в Куусамо Heart Eyes. Въпреки силния вятър и страшно нниските температури имаше много дълги скокове, а ако не бяха смъкнали стартовата позиция, нищо чудно да бяхме видяли и рекорд на шанцата. Шлиренцауер скача последен и ясно се видя, че с липсващият му метър засилка имаше резерви за доста повече от 138-те, които направи. Иначе най-дълъг скок за вечерта 145м. от по-високата стартова позиция, плюс 142, 139 и няколко около 134.
Много стабилен беше и нашият Владко, с добър скок и завидно самообладание при доста неприятния вятър, който сериозно го разклати във въздуха Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия