Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се представи Владко Зографски на състезанието по ски скокове в Лилехамер?
-
Какви са коментарите за представянето на Владко Зографски в състезанието?
-
Какви са коментарите за представянето на българския отбор в биатлонистката щафета?
-
Какви са коментарите за участието на Норвегия в биатлона?
-
Какви са коментарите за представянето на българския биатлонист Красимир Анев?
Та за Бергер - съгласна съм да победи довечера тя
Много се радвам за Краси,много,честито на всички ни.Днес всичко ей тъй ми спори някак,драго ми е.Дано имаме още поводи за радост,дано! Много е дребен Ерикчо,ма от Катиту Вилхелм до раменцата и стига.Тя кат пушка връз рамо мож го преметна!
. Кога започват днес, и за кой номер да гледам 
.
.