Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?



но са вкусни, де 
Имам всичко като продукти, хич не ми се иска да ги хвърля...
мисля да съхранявам сладките в металните кутии от датските бисквитки, които много от вас ползват - слагам салфетка от долу и редя. Така ок ли е? Все пак до Коледа си има време. Защото за някои от сладките е отбелязано да се държат в картонени кутии, а аз такива дори не се сещам дали съм виждала.
)
а те като да се харесват най-много
