Коледа 2012- 4 част

  • 66 499
  • 740
# 555
И аз правих на Джули, ама не ми стана нещо-лепкаво , изчаках ама пак лепкаво....добавих брашно ,оставих вхладилника, ще видя довечера какво е станало Whistling.Иначе направих Шотландските сладки, мерси на момичетата за рецептата  Hug Станаха супер! Ще пека и рохличките на Наталина , омесих двойна доза .
Bianka- много са красиви меденките, коледните сладки и човечетата Peace
Виж целия пост
# 556
Един тъп въпрос....като украсявате сладките с разбити белтъци, какво правите с жълтъците?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 557
Един тъп въпрос....като украсявате сладките с разбити белтъци, какво правите с жълтъците?  Rolling Eyes

ванилови кравайчета, там ти трябват само жълтъците Simple Smile на мен по-големия ми проблем е какво да правя с белтъците, като изразходвам жълтъците Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Един тъп въпрос....като украсявате сладките с разбити белтъци, какво правите с жълтъците?  Rolling Eyes

ванилови кравайчета, там ти трябват само жълтъците Simple Smile на мен по-големия ми проблем е какво да правя с белтъците, като изразходвам жълтъците Simple Smile
Целувки  Flutter
Виж целия пост
# 559
Правим рохличките на Наталина,кравайчетата на Нудел или други маслени сладки.Само с жълтъци стават по- пръхкави.
Виж целия пост
# 560
Влизам да ви заредя с още малко Коледно настроение ( не че ви липсва) и да бягам да украсявам още що има у дома Simple Smile

Виж целия пост
# 561
Защо се притеснявате от онлайн пазаруването!?  newsm78
Скрит текст:
Защото имам няколко неуспешни покупки от бг сайтове(от един сайт признаха, че грешката е тяхна, за да вземат 700лв над обявената сума за един лаптоп, но така и не върнаха парите, които са повече от учителската заплата на майка ми; и от една е-книжарница вече 5 години чакам платените си книжки за около 100лв...). Иначе пазарувам поне веднъж седмично от онлайн магазини, но от Англия, Франция и Германия и много късно се сетих, че ми трябват сладкарски боички. Щом са на стр. 1 тези онлайн кулинарни магазини са сигурни, но нямам търпение да взема боичките и да започвам smile3508, че марципана ми изчезва- ММ го онищожава, останал е 1, а в неделя взех 5  Mr. Green, поне знам, че е вкусен. Още в събота ще се сдобия с прахообразните Simple Smile. Благодаря за уточнението за Змеебореца- точно се опасявах, че професионалните бои ще са в промишлени количества.
Имам идея да направя едно дръвче, което няма да е иглолистно и да го украся само с ядими "играчки". Меденките на Джема ще издържат ли, ако са декорирани с марципан и ако направя дупка, през която ще мине панделка, която пък ще завържа за дръвчето. Виждала съм такива украси, но не знам кои сладки са подходящи?
Виж целия пост
# 562
Ако ги направиш по-препечени и тънки, ще издържат. И ако помещението не е много влажно. Тук край морето не издържат, омекват бързо и се чупят , остава само панделката да виси на елхата. Mr. Green
Виж целия пост
# 563
Никой ли не е заменял кафявата захар с бяла? Доколкото съм чела си спомням за съотношение 2 към едно, т.е. на 100 гр.кафява се слага 50 гр. бяла, но не съм много сигурна затова попитах вас.
Виж целия пост
# 564
Никой ли не е заменял кафявата захар с бяла? Доколкото съм чела си спомням за съотношение 2 към едно, т.е. на 100 гр.кафява се слага 50 гр. бяла, но не съм много сигурна затова попитах вас.
Аз сложих в меденките на Джемма 2/3 бяла и 1/3 кафява ,муковадо, можеше и обратно да направя. Ще стане ,но ще потъмнеят сладките. Аз с муковадото правя и едни мъфини, голяма вкусотия. Правила съм и без кафява захар и веднага се усеща разликата. Зависи от захарта, муковадото е с по специфичен аромат.

 Днес ми дадоха  бои и гелове за рисуване на Schwartau, някакви отзиви за боята?
Виж целия пост
# 565
Значи я приравняваш 1:1?
Виж целия пост
# 566
Значи я приравняваш 1:1?
A, аз не се оплаквам, на мен ми харесва. Mr. Green
Виж целия пост
# 567
 Hug и аз ще пробвам да го заменя 1:1.
Виж целия пост
# 568
Ivonn, сори - кофти опит!  Rolling Eyes Българска му работа!

За тези конкретни магазини нямай притеснения, но и Три Уши ще ти свършат чудесна работа мисля. И скрий този марципан моля те  Mr. Green
Виж целия пост
# 569

Момичета, страхотни неща сте сътворили   bouquet
Аз за първи път ще се мъча да украсявам с фондан, че да видим какво ще сътворя  Whistling

Засега oт мен Арменски сладки


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия