Коледа 2012- 4 част

  • 66 499
  • 740
# 570
Кой ще ми помогне с рецептата на  Nudel33 за линцери?
Виж целия пост
# 571
Никой ли не е заменял кафявата захар с бяла? Доколкото съм чела си спомням за съотношение 2 към едно, т.е. на 100 гр.кафява се слага 50 гр. бяла, но не съм много сигурна затова попитах вас.

Аз бяла захар не ползвам, само кафява, няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Записвам се най-накрая в коледната тема с първите сладки,които направих- разбира се двойна доза Ванилени кравайчета на Наталина   bouquet


Правя ги за трета поредна година, тъй като са фаворит на всички вкъщи, и на приятели които са ги опитвали.
В списъка на сладкоправенето съм включила още линцеровите сладки, меденки, обмислям и още поне една доза рохлички LaughingВсе още се чудя какво да направя с белтъците, не съм фен на целувките и за това се затруднявам newsm78

На много красоти се нагледах. Поздравления Peace
Виж целия пост
# 573
Lux, много сладки бонбони, търсих из сайта ти, но не намерих рецептата, моля за линк, и да те питам, с покритие не стават ли твърде сладки бонбоните?
Виж целия пост
# 574
Кой ще ми помогне с рецептата на  Nudel33 за линцери?
А какво да помогнем? Къде се затрудняваш?
Виж целия пост
# 575
Показвам си кръглите рохлички с незаменимата ми помощничка  Wink, направих двойна доза, ама май няма да стигнат, та ще правя още
http://prikachi.com/images.php?images/482/5596482f.jpg

През нощта е ред на забравените сладки, а утре на меденките на Джемма  Sunglasses
Мисля и едни линцери да направя, миналата година специално си купих резци за тях. Ама не помня защо не правих. ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 576
Кокоша Нел (ex Snarky Chimpfanny), сладките са хубави, но помощничката ти е просто красавица. И аз имам една такава дето само се оглежда няма ли да падне нещо от тавата та бързо да го налапа.
Виж целия пост
# 577
Vela, не откривам рецептата.Досега съм приготвяла на Natalina,искам да опитам и на Nudel.
Виж целия пост
# 578
Кокоша Нел (ex Snarky Chimpfanny), сладките са хубави, но помощничката ти е просто красавица. И аз имам една такава дето само се оглежда няма ли да падне нещо от тавата та бързо да го налапа.
Малко сме извън темата, ама това ми е голям проблем. По принцип не се отделя от мен, а сега ме гледа едно любовно... Heart Eyes, ноооо аз се въздържам. Naughty. Редовно се спъвам в нея и според мен просто изчаква момента, в който ще тупна с някоя тава на земята hahaha Забравих да снимам как лежи пред фурната и Ги наблюдава(пази), като хипнотизирана е. Crazy
Виж целия пост
# 579
IKAFETO, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623232.msg20392889#msg20392889

Страхотни са, аз препичам предварително лешниците и как ухаят....(дали има емотикон, дето точи лиги?)
Виж целия пост
# 580
tunata,благодаря ти!
Виж целия пост
# 581
Малко сме извън темата, ама това ми е голям проблем. По принцип не се отделя от мен, а сега ме гледа едно любовно... Heart Eyes, ноооо аз се въздържам. Naughty. Редовно се спъвам в нея и според мен просто изчаква момента, в който ще тупна с някоя тава на земята hahaha Забравих да снимам как лежи пред фурната и Ги наблюдава(пази), като хипнотизирана е. Crazy

 hahaha
Скрит текст:
Поздрави на твоята лакомница от моята.

 
Виж целия пост
# 582
Браво на вас,трябва и аз да запрятам ръкави,но още не знам какви сладки да приготвя за коледа
Виж целия пост
# 583
Днес ми дадоха  бои и гелове за рисуване на Schwartau, някакви отзиви за боята?

Ето ти моят опит с тях - използвала съм и шрифтовете, и боите. Цветовете на първите ми идват твърде изкуствени, като сигнални като че ли. Да не говорим, че не съхнат. Боичките са готини като цветове, нежни са, но пък въобще не са концентрирани - оцветявала съм моделираща маса с тях, и  отива изключително много, даже до колкото си спомням така и не можах да постигна желания интензитет на цветовете  Rolling Eyes Може пък и аз да съм случила на кофти-партида, но категорично няма да повторя повече с каквото и да е на Швартау. Дано на теб да ти харесат  Peace
Да споделя сега и за творенията ми от днес - направих доза и половина капучинови зезди - станаха страхотни, за пореден път - това на мен са ми любимите коледни сладки. Слепени, украсени и прибрани  Peace
С шоколадовите "отпадъци" на 4 марципана направих забравените сладки, като добавих кокосови стърготини и шепа орехи. Резултатът от всичко това е божествен и се чудя как да го опазя и къде да скрия, че да изтрае поне до утре  Laughing
Виж целия пост
# 584
Моля за помощ, не откривам рецептата на забравените сладки. Чета ,че са божествени и искам да опитам и тях, останаха ми доста белтъци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия