останало. Храната- от стол, готова. Помощ от баба, дори за едно дете. Помощ
и от таткото. Никакви очаквания, никакви свръхчовешки усилия. За това медали
не дават, никой не печели, най-много да ти окапе малко повечко коса.
Нали знаеш, че то е като в казармата- ако се справяш, ще ти дадат още
задачи. Аз един път за демонстрация се хванах и да съм перфектна. Дама в
обществото, домакиня в кухнята, в леглото да не разправям. Ама впечатлението е,
че ти по дефолт си ги правиш тези неща и уважение пак няма. Може 10 дни да съм
чистила, един шкаф да е забравен и да ме видят аз да чета книга- гледай какво става,
мърлячка.
В този период за всички трябва да има максимален комфорт. Но и мъжът трябва
да знае, че не е време за табиети, тертипи и проява на характер и изисквания към
перфектно домакинстване.
Домакинстването убива душата и състарява. Fuck it!
) Освен това вярвам, че ако наистина обичаш някого, каквато и тъпотия да направи не тръгваш с "абе ти тъпа ли си" ами спокойно и с любов помагаш на любимия човек са оправи кашата. Така де, отношението е важно..